Bhútánská pouť

a možnost se propojit s posvátnými místy

Otevírám Ti možnost nechat se podpořit posvátnými místy magického Bhútánského království
(tzv. země hřmícího draka nebo také někdy Šangri-La neboli Ráj na zemi).

Když se pro vás rituál na dálku děl na mé poslední cestě v Avalonu, provázelo to mnoho nádherných a jasných synchronicit, zpráv a znamení. Tato cesta se hlásí s ještě větší energií, a už mi chodí do snů různé obrazy. Navíc cestujeme v období, kdy ke mně přichází ze všech stran, že je naprosto speciální postavení planet, které v nás aktivuje nové energie, a zve k propuštění starých, doslova mrtvých energií a vzorců. Já cítím velkou změnu v mé energii už několik týdnů.

Můj osobní pocit je, že k tomuto směřoval celý náš tento rok, který byl velmi výživný a iniciační. Ne vždy to bylo příjemné, ale změny byly nevyhnutelné. Tyto změny tvořily prostor pro něco úplně nového. A to je teď tady.

Vnímám to jako šťíří čas transformace v energii boží milosti.

Dle zpráv planety vstupují do vyjímečného postavení při zatmění měsíce 25. 10. a tyto energie končí 7. 11. a my odlétáme 25. 10. a vracíme se domů 7. 11.

Do Bhútánu jedu s malou skupinkou žen. Tuto posvátnou cestu bude provázet Lili Khousnoutdinova, která zde už dlouho provází a zná se přímo i s královskou rodinou. V Bhutánu navštíme mnoho posvátných míst. Do některých se dostaneme možná jako turisté naposledy, jelikož pohyb turistů po posvátných místech bude v dalších letech po zemi ještě více omezen a na některá posvátná místa se již nebude dát dostat. Cítím, že v tomhle se nám dostalo velkého požehnání.

Díky tomu, že budeme mít bohatý program, slovy Lili to bude to tak, jako kdybychom navštívily 3 x denně Stonehenge, tak jsem se rozhodla, že nabídnu opět podporu pro vás na dálku a po návratu vám napíšu i to, co se v Bhútánu dělo za kouzla stejně jako to bylo v případě mého výletu ke Stonehenge.

Máš možnost si vybrat jednu či obě varianty rituálu

Magický Bhútán a první možnost

Na jednom z posvátných míst, kde to půjde a budu cítít, že je to ono udělám společný rituál pro skupinu a nechám přijít co vyvstane za krásu. Tady aktivuji malé smaragdy, ze kterých ti po návratu přijde jemný, nádherný náramek, na kterém budeš dostaneš svůj smaragd.

Cena kouzla : 999,- Kč 

Objednat

Magický Bhútán a druhá možnost

Celou touto poutí pronesu himalájské krystaly, které ponesou otisk energií těchto posvátných míst. Budu s nimy cestou pracovat, tak jak si zavolají, což nelze dopředu naplánovat, to můžu nechat stát se. Krystaly budu propojovat s těmito místy a vysokými energiemi. Též ti mohu vytáhnout kartu na tvé přání či vizi, které tě teď volají. Součástí tototo putování nechám v Bhútánu malý smaragd za každé toto přání či prosbu.

V této variantě chystám ještě jedno překvapení, které si zatím nechám pro sebe, protože vím, že může přijít ve více možnostech...

Tato možnost je jen v omezeném množství, protože do Bhútánu mohu letět pouze s příručním zavazedlem a tudíž velmi omezenými možnosti prostoru a váhy 🙂 

Cena za křišťál a jeho pronesení Bhútánem přímo pro vás je 2 555,- Kč.

MOŽNOST SE PŘIDAT POUZE DO PÁTKU 28.10. 

Objednat

Může takovéto propojení na dálku fungovat a podpořit tě?

Mohly by o tom mluvit ženy, které to zažily při rituálu na dálku při mé cestě Avalonem. Příběhy s jejich krystaly byly až dojemné. Některým se otevřelo vnímání krystalů, některým se spustil léčivý proud, některé začaly zjemňovat své vnímání, některé kamen hřál až pálil, což se jim do té doby nestalo... 

Mohu to sdílet ze své zkušenosti a pohledu, že energie je všeporostupující a funguje to natolik, nakolik jsme jsme otevření uvěřit, že jsme podporovaní životem a tuto podporu přijmout i skrze takovýto rituál či krystalové vědomí.

Rituály nebudou probíhat online, napíšu vám o nich po svém návratu. Samozřejmě i o všech věcech, které se kolem nich udály. Stejně jako tomu bylo i po Avalonu.

 

Já jsem otevřená tomu nechat se vést, protože to je vždy nejhlubší forma rituálů, která se odehrává. 

 

Zda si tě vyjímečný Bhútán zavolal, budu se těšit na společné putování.

S otevřeným srdcem tomu, že každé naše niterní přání je podpořeno životem v mnoha formách.