Deník KOLA ROKU

-

PŘEDPRODEJ
(možnost objednat pouze do 10.4. 2023)

Průvodce rokem plný inspirace, ale i prostor pro Tvé poznámky a postřehy.

Když jsme před více než rokem s týmem Energie v životě sepisovaly pro Klub Energie v životě Boží sešit bohyní, tak nás ani ve snu nenapadlo, že ze sešitu jednou vznikne téměř stostránkový deník.

A proto jsme nesmírně vděčné, že na cestě říkáme ANO a otevíráme se zázrakům.

Témata spojená
s Kolem roku

Slovanské bohyně

Byliny v průběhu roku

Deník Tě bude provázet Kolem roku

  • Najdeš v něm inspiraci ke každému měsíci
  • Daným měsícem Tě provede slovanská bohyně
  • Deník obsahuje všech 8 svátků kola roku i s tipy, jak je oslavit
  • V každém měsíci se dovíš, jaké dary Ti příroda právě nabízí
  • Prostor pro Tvé vlastní poznámky, postřehy a zamyšlení, aby ses k nim mohla zpětně vracet

Sedni si na chvilku a ponoř se do svého nitra... Uvař si čajík či třeba kakao a při zapisování do deníku si zvědom, jaký kus cesty jsi už ušla.

Inspirace pro Tvou cestu rokem

Prostor pro zapisování vlastních postřehů


Jak se na témata můžeš ladit?

V deníku najdeš inspiraci k tématům i prostor pro tvé poznámky, kresby, zamyšlení, zvědomení či další inspiraci... Deník ožívá pod tvojí rukou, tak se rozhodně nedrž zpátky! 🙂

12 témat KOLA ROKU

Nech se provést rokem tématy spojenými s jednotlivými měsíci a načerpej inspiraci a tipy do své každodennosti.


8 svátků s tipy na rituál

Zvědom si a oslav svátky Kola roku a uzři dary, které Ti rok postupně nabízí.


Byliny v průběhu roku

Klárka Stachová Tě provede rostlinnou říší v průběhu roku. Získáš tipy, co v kterém měsící sbírat, jak Tě může ta která bylina či rostlina podpořit.


Slovanské bohyně

Objev archetypy slovanských bohyní  a zkoumej, které jejich vlastnosti v sobě objevíš.


Prostor pro Tvé zápisky

Zapisuj si své postřehy a pocity během roku, v lednu si potom můžeš udělat svůj rituál a ohlédnout se zpětně, jaký příběh jsi tento rok stvořila.

Kéž Ti Deník KOLA ROKU přinese inspiraci na Tvé cestě rokem k sobě samé.

Deník ožívá Tvou rukou a vědomou přítomností.

Jak Deník KOLA ROKU vypadá?

Proč šípková růže?

Když se projdeš krajinou, určitě ve své blízkosti narazíš na šípkový keř. Zkus jej v průběhu roku sledovat... Jak vyraší první pupeny, zelené lístky, poupátka, která se postupně rozvinou v nádherně vonící květy. A z květů potom vzniknou překrásné červené plody, ze kterých se můžeš těšit od podzimu po celou zimu, i když už poslední lístky opadnou. A tak stejně jako se mění šípkový keř, mění se i energie v průběhu roku. Šípková růže Ti tak může být na Tvých procházkách přírodou krásnou připomínkou kola roku.

Pro koho jsme deník tvořily?

Původně vznikl jako Boží sešit Bohyní pro patronky měsíce v Klubu Energie v životě. Byl podporou v napojení se na kvality příslušné slovanské bohyně. Postupně však ze sešitu vyrostl deník plný inspirace nejen k bohyním,

ale i k tématům, která se s jednotlivými měsíci v roce pojí.

Třešničkou na dortu bylo doplnění o byliny a divoké rostliny a jejich dary

v průběhu roku.

TVŮRKYNĚ DENÍKU

Lucka Ratajská

Zvu Tě k niterní radosti v každodennosti, a to formou online programů, živých setkání a pobytů pro ženy i mámy a děti. Na vlnu radosti se můžeš naladit i Kartami Radosti pro ženy. Tvá niterní radost může roztančit nejen Tvé tělo, ale celý Tvůj život...

Znáš to tiché blaho, kdy cítíš, že vše je jak má být? To ťuká radost na Tvé srdce...

Zuzi Ráčková

Jsem vášnivou obdivovatelkou & objevovatelkou života. Momentálně máma na plný úvazek, s vášní pro koučink s využitím NLP & hypnózy. Na online i osobních konzultacích & ženských kruzích nabízím ženám cestu, jak převzít zodpovědnost za svůj život & zářit své světlo do světa. Věřím, že všechny odpovědi máme v sobě, skryté pod skořápkou všednosti. Jsem vděčná, když mohu kráčet vedle ženy, která si dovolí tuto skořápku obrousit v drahokam, který každý nosíme v sobě.

Viola Sekaninová

Máma tří dětiček, manželka, taky kuchařka, uklízečka, doktorka, zpěvačka i příležitostná herečka, bohyně, milenka a někdy taky sedmihlavá saň
A právě děti jsou pro mě katalyzátorem spousty procesů a velkými učiteli, kteří mě vedou k větší a větší pravdivosti. S lehkostí jim vlastní dokážou vytáhnout na světlo i ty nejzastrčenější pocity a vzorce. Užívám si výzvy, co mateřství a partnerství přináší a hledám poklady ukryté v obyčejných dnech.

Deník KOLA ROKU
tištěná verze
555,- Kč
Deník KOLA ROKU
e-verze
444,- Kč

PODĚKOVÁNÍ

KLÁRCE STACHOVÉ 

Klárince - naší lesní víle - nesmírně děkujeme za její naladění se na rostlinnou říši a provedení celým rokem v přírodě. Děkujeme ze srdce, milovaná. 

MARCELCE HRDÉ

Moc děkujeme Marcelce za korekturu, když už my jsme deník četly asi 100krát, Maci svým nezaujatým okem odhalila nejednu chybičku. 

A v neposlední řadě velké díky patří také ženám v Klubu Energie v životě, protože díky nim jsme se v první řadě do tvorby pustily.

Pokud bys ráda větší obsah, než se vejde do deníku, tak naší inspirací byly nejen naše zkušenosti, ale i např. zdroje: Žena v proměnách roku
od Aleny Naďové, Jsem žena, jsem bohyně od Lilie Khousnoutdinové, Bára Zumotová a její Sluneční esence, Šárka Doležalová Křepelková a její projekt Tvůrkyně života.