3. DEN

Desátý princip Kontaktního rodičovství (jak na rady zvenku) - Lucie Harnošová

Protože v období těhotenství a mateřství dostávame ty "nezjaručenější", ale zároveň často nevyžádané rady.

Je to někdy velmi bolavé téma, hlavně pro nás mámy. Lucka Harnošová pro vás má tipy jak na tyto rady reagovat. Jaký rozdíl je mezi střetem potřeb a střetem hodnot a lze s takovým střetem něco udělat s laskavostí a vzájemným respektem?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Výživa těhotenství - Lucie Bednářová

V dnešním videu Výživa v těhotenství se podíváme na to, jak důležité je, co žena v těhotenství jí a jak to ovlivňuje ji i miminko. Dozvíte se praktické tipy, na co se při výživě zaměřit, co by v jídelníčku nemělo chybět a jak je možné zajistit sobě i miminku dostatek všech potřebných látek, vitamínů a minerálů. A také zda je opravdu rozumné se řídit pravidlem: "teď musíš jíst za dva" 🙂 
Lucka Bednářová s vámi nasdílí zkušenosti ze svých dvou těhotenství a jaký je její pohled na různá doporučení, jak správně v těhotenství jíst. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Energie počátku - Marcela Hrdá

Energie počátku je též o podpoře a to podpoře těla.
Ať už početí miminka, šestinedělí a celé mateřství je každý další počátek něčeho nového, který přináší mnoho výzev, a jednou z nich je uvědomit si, jak to v tom všem mám já…jaké mám zásoby energie a laskavosti? A kde je vzít?

Marcelka s vámi nasdílí pohled svůj i epigenetiky na to, jak je to s našimi predispozicemi a jak můžeme ovlivnit svou energii hloubkovou výživou v jednotlivých fázích našeho mateřství.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ebook aktivit pro děti - Lucie Tamačová

A pokud to pro Tebe není zrovna aktuální téma, protože tvé děti už jsou na světě a rostou ti před očima a Ty jsi plná energie, tak přijmi jako malý dárek e-book od Lucky Tamašové s inspirací aktivit, které spolu můžete udělat s tématikou oslavy Země.
"Chtěli bychom poukázat na podstatná témata vztahující se k naší planetě a přispět k tomu, abyste s dětmi mluvili o důležitosti udržování příjemného prostředí pro ně i další generace. Věříme, jak říkala paní Marie Montessori, že “co dělá ruka, mysl si pamatuje”, a proto jsme do této publikace připravili různé aktivity, které dají dětem praktickou zkušenost a možnost si osahat jednotlivá témata"