4. DEN - Výživa těhotenství

+ ebook aktivity pro děti

V dnešním videu Výživa v těhotenství se podíváme na to, jak důležité je, co žena v těhotenství jí a jak to ovlivňuje ji i miminko. Dozvíte se praktické tipy, na co se při výživě zaměřit, co by v jídelníčku nemělo chybět a jak je možné zajistit sobě i miminku dostatek všech potřebných látek, vitamínů a minerálů. A také zda je opravdu rozumné se řídit pravidlem: "teď musíš jíst za dva" 🙂 
Lucka Bednářová s vámi nasdílí zkušenosti ze svých dvou těhotenství a jaký je její pohled na různá doporučení, jak správně v těhotenství jíst. 

A pokud to pro tebe není zrovna aktuální téma, protože tvé děti už jsou na světě a rostou ti před očima, tak přijmi jako malý dárek e-book od Lucky Tamašové s inspirací aktivit, které spolu můžete udělat s tématikou oslavy Země.

Chtěli bychom poukázat na podstatná témata vztahující se k naší planetě a přispět k tomu, abyste s dětmi mluvili o důležitosti udržování příjemného prostředí pro ně i další generace. Věříme, jak říkala paní Marie Montessori, že “co dělá ruka, mysl si pamatuje”, a proto jsme do této publikace připravili různé aktivity, které dají dětem praktickou zkušenost a možnost si osahat jednotlivá témata.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video