5. DEN

Očekávání - Lucie Ratajská

Jak často na něco čekáš, něco očekáváš?
Mám pocit, že jestli něco dokáže pošlapat naše vztahy, ale i jakékoliv zážitky, a možná i náš život, tak je to očekávání. 
Dnes ti o něm povím víc, budeš li chtít 🙂 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vyhoření na mateřské -

Kristína Neubertová Zemánková

Různé směry, různé rady, navíc do toho vstupuje další element - naše dítě, které to mnohdy vidí jinak než my i všechny ty rady, a my se tolik snažíme... ach jak ta snaha vyčerpává... a najednou se dotkneme momentu, že takto už fakt nemůžeme dál... Je to moment kdy to můžeme vzdát nebo jít do změny... Jenže jak?

Jak ustát tlak okolí, ale především sebe samé?

O tom jsme si povídaly s Kristínkou Neubertovou Zemánkovou, porodní bábou, psycholožkou a mámou třech dětí, a především skvělou ženou s krásnou energií, se kterou pohladí každé setkání.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Rituály s dětmi - Marcela Hrdá

"Každý den můžeme mít svůj malý rituál, at je to mazlení v posteli, společná příprava snídaně (u nás jsou dost často rituálem palačinky od tatínka), společné vybarvování mandalek nebo pohádka, škrabkání a hlazení před usnutím. Děti rituály milují, těší se na ně a my můžeme společně čerpat energii z těchto "mimořádných" chvilek" Marcelka

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ebook 5+1 návyků pro vaši domácnosti - Denisa Jaukerová

Denisa, pro Tebe připravila ebook o jejích oblíbených 5+1 navycích pro Tvou domácnost, se kterými už nebudete mít pocit, že neustále jen uklízíte. Vaše domácnost se promění v místo, které budete milovat.
To, jak vnímáme péči o domácnost, velmi úzce souvisí s naší vnitřní energií. Jako mámy chceme vytvořit domov, ve kterém se celá rodina bude cítit dobře. Často ale sklouzneme k představě, že musíme mít doma vše do puntíku dokonalé. Pak se také může snadno stát, že je pro nás péče o domácnost spíše stresem než radostí. Načerpejte inspiraci, jak si postupně z domácnosti vybudovat místo, které vám energii bude dodávat a ne brát.