WEBINÁŘ SE KONÁ:

23. 4. 2017 ve 20.00

Za EXPEDICINU vás zveme na webinář:

ENERGIE V ŽIVOTĚ

ENERGIE V ŽIVOTĚ ❤

Sama na sobě poznám, že mám dostatek energie na tom, že se cítím šťastná, že mám hodně pochopení pro děti, a mám chuť ovlivňovat svůj život a dělat věci, které mě baví, ale ne vždy jsou jednoduché a pohodlné, mám chuť pomáhat ostatním, víc slyším potřeby svého těla i intuici.

S čím vším energie souvisí, jak a nakolik ji můžu ovlivnit, kde brát, když mám pocit, že už nemůžu? To všechno jsou otázky, na které jsem se sama sebe ptala, když jsem vstávala po probdělé noci s dětma a doháněla to čokoládou, nebo když jsem brečela do polštáře, že už nemůžu. 

Odmítala jsem se smířit s myšlenkou, že je normální dřít bradou v zemi, když jsem máma od dvou malých dětí.

Věděla jsem, že to chci jinak, že si chci užívat děti, manžela i sebe. 

Když jsem přestala fňukat, že se mi dějí v životě tyhle děsné věci, kdy se nemůžu vyspat, kdy nemám ani minutu pro sebe, kdy nemám energii na mého unaveného manžela ani děti, a převzala jsem zodpovědnost za svůj život, začaly se dít změny. Změny, které mě dovedly až tam, kde jsem teď.

Bylo to krůček po krůčku s mnoha přešlapy. Začala jsem se učit a učím se do dneška, tím se posunuji pořád dál. 

Čím to je, že je ten život víc růžový? Mám víc energie, slyším víc své tělo a když přijde propad, není hluboký jako Macocha. A často i když přijde chmur, tak nejen, že se nezabydlí na dlouho, ale dokážu velmi rychle rozklíčovat co se děje a dát si prostor se z něj něco naučit. Představuji si to jako surfování - vlna vás buďto potopí nebo sveze…

Kde energii beru, co jím a jaká pravidla dodržuji? Je lepší raw food, makrobiotika nebo česká klasika? 

Je to máslo dobře, nebo není? A co vajíčka a cholesterol? Co bylo dobře, je špatně a naopak… Tak jak to teda je? 

Pokud chcete míru své energie oblivnit tím co jíte, asi už jste se dostali do situace, že jste z toho jelen 🙂 Vybrat si směr, který chci následovat není jednoduché. Já mám svůj klíč, kterého se držím a funguje mi dobře.

Když mám v životě pocit, že se mi dějí věci, které nemůžu ovlivnit, věci, které se mi nelíbí, a můžou za to “voni”, vím, že musím něco změnit.

Na konci webináře chystám i malé překvapení k Dobrokvětnu - vyhlašujeme květen měsícem dobra.

Jedna z věcí, která mi vrací energii do života je pomáhání. Přišel moment, kdy jsem se přestala vnitřně kasat, že jsem někde koupila něco pro dobrou věc, udělala sbírku, nebo něco darovala.

Ta změna proběhla v mém srdci a dneska, když pomáhám, tak ne kvůli dokazování si, že jsem hodná, nebo dobrá a přesto se mi vrací zpět mnohem víc, jen je to úplně jiné. A proč vám to tedy teď říkám? Protože v květnu můžeme pomáhat společně s profitem pro vás i pro děti, které to potřebují.

Co se na webináři dozvíte?

  • Co mi funguje, když mi dochází baterky
  • Jak funguji , když mám baterku plnou
  • Jakou výživu potřebují naše buňky a jak se to projeví na našem těle i náladě
  • Co je Dobrokvěten a jak se můžete připojit

NA WEBINÁŘI SE NA VÁS TĚŠÍ

Lucie Ratajská

"Žiju své sny..."