TAJEMSTVÍ ENERGIE V ŽIVOTĚ

ENERGIE V ŽIVOTĚ ❤

Sama na sobě poznám, že mám dostatek energie na tom, že se cítím spokojená, že mám hodně pochopení pro děti, a mám chuť ovlivňovat svůj život a dělat věci, které mě baví, ale ne vždy jsou jednoduché a pohodlné, mám chuť pomáhat ostatním, víc slyším potřeby svého těla i intuici.

S čím vším energie souvisí, jak a nakolik ji můžu ovlivnit, kde brát, když mám pocit, že už nemůžu? To všechno jsou otázky, na které jsem se sama sebe ptala, když jsem vstávala po probdělé noci s dětma a doháněla to čokoládou, nebo když jsem brečela do polštáře, že už nemůžu. 

Odmítala jsem se smířit s myšlenkou, že je normální dřít bradou v zemi, jen protože jsem máma od dvou malých dětí.

Věděla jsem, že to chci jinak, že si chci užívat děti, manžela i sebe. 

Když jsem přestala fňukat, že se mi dějí v životě tyhle děsné věci, kdy se nemůžu vyspat, kdy nemám ani minutu pro sebe, kdy nemám energii na mého unaveného manžela ani děti, a převzala jsem zodpovědnost za svůj život, začaly se dít změny. Změny, které mě dovedly až tam, kde jsem teď.

Zásadní změna nastala ve výživě mého těla. Kdy jsem se šla do hloubky a začala se zabývat mikrovýživou buňky a mělo to obrovský efekt.  

Jak se to projevilo na mém životě? Mám víc energie, slyším víc své tělo a když přijde propad, není hluboký jako Macocha. A často i když přijde chmur, tak nejen, že se nezabydlí na dlouho, ale dokážu velmi rychle rozklíčovat co se děje a dát si prostor se z něj něco naučit. Představuji si to jako surfování - vlna vás buďto potopí nebo sveze…

Pokud chcete míru své energie ovlivnit tím jak vyživujete své tělo, asi už jste se dostali do situace, že jste z toho jelen 🙂 Vybrat si směr, který chci následovat není jednoduché. Já mám svůj klíč, kterého se držím a funguje dobře pro mě i mé klienty.

Když mám v životě pocit, že se mi dějí věci, které nemůžu ovlivnit, věci, které se mi nelíbí, a můžou za to “voni”, vím, že musím něco změnit. A vím, že je můžu pomoci změnit i Vám..

Staňte se expertem své energie

  • Kde je prostor pro změnu právě u Vás?
  • Jak společně můžeme podpořit Vaše tělo i mysl, aby bylo fungovaly pro Vás a ne proti Vám?
  • Jaké kroky vedou k Vaší energii?

NA KONZULTACI S VÁMI TĚŠÍ

Lucie Ratajská

"Žiju své sny..."