ONLINE ZÁZNAM

FESTIVALU

ENERGIE V ŽIVOTĚ 2020

  • Chceš se naladit sama na sebe i v těchto turbulentích dnech?
  • Chceš rozproudit energii ve svém těle i ve svém životě?
  • Chceš se na chvíli zastavit a spočnout v poli laskavého naladění?
  • Chceš se inspirovat v tématech, která Tě potkávají každý den?

Byla to jízda, kterou si nechceme nechat pro sebe.

Vzhledem k vývoji situace se Festival konal v komorním verzi, ale zaznělo na něm tolik věcí, které by měl slyšet celý svět.

Proč?

Protože v chaosu, který na nás doléhá z aktualní situace je zastavení se, a naladění na sebe to nej co můžeme pro sebe i pro svět udělat. 

Všichni potřebujeme začít u sebe a tvořit vědomě svůj vnitřní svět, který budeme odrážet v tom vnějším. 

 

Témata jsou nadupaná a okamžitě použitelná do každodennosti.

Zároveň pole, které na Festivalu vzniklo bylo laskavé, radostné a vyživující a vím, že se podařilo ho přenést i do onlinu.

Takže jestli si ho chceš přinést do svého obýváčku (kdykoliv znovu a zvnou), tak máš možnost i s dalšími bonusy.

Emoce

Energie v těle

Jak být sám sebou

Jak jednoduše žít své Ikigai

Kde hledat ve svém životě radost

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Téma: Radost jako cesta

Lucie Ratajská

“Cítím, tedy jsem”  
Zazní pro Tebe inspirace, jak se naladit na svou radost a kde si v ní možná bráníš.

Úplně mimo plán přišlo mé niterní sdílení, jak dorazila na návštěvu vibrace radosti do mého těla a co mi ukázala během čtyř dní o minulých Vánocích. Toto jsem do té doby s nikým nesdílela, protože to jde jen těžko popsat do slov...a přeci se tak stalo 🙂

TÉMA: Jak objevit své Ikigai a zažehnout vlastní plamen energie. 

Jitka Zoderová

Tento japonský princip mě uchvátil svou jednoduchostí (a přesto hloubkou), praktičností a hlavně tím, že věří, stejně jako já, v pozitivní akce a činnosti, které dodávají našemu životu tu pravou autentickou barvu. 

Jak na to jednodušše s odhozením domnělých překážek? Nech se naladit na své ikigai

Mimobublinu.cz

TÉMA: V souladu se sebou, aneb neztrácejme energii tím, že nejsme, kým jsme

Gabriela Benešová

Baví mě zkoumat život z různých stran a poznávat nádhernou mnohorozměrnost člověka, baví mě vnímat obrazy světa a ukazovat světu obrazy své. 

Téma jak být sám se sebou v souladu je něco k čemu se můžeme vrátit, kdykoliv vnímáme, že jsme se odladili od sebe a harmonie ve svém životě

www.inforlife.cz

TÉMA: Jak rozproudit energii v našem tělě

Dana Čechmanová

Jsem předavatel jógy, máma 3 dětí a dvou psů , majitelka jógového studia Punkjóga.
Pohyb vyučuji 24let, z toho 14 let je to jóga. Studuji ajurvédu a fyzioterapii. Mám ráda srandu, lidi, miluju život.

Fungování těla mě fascinuje a když opustíme zažité stereotypy, můžeme jednodušše rozhýbat tolik energie, že nás vystřelí do kosmu 🙂

www.punkjoga.cz

TÉMA: Energetické dráhy a jejich emoční potenciál aneb co ještě o emocích nevíte.

Jana Minaříková

Jsem praktikem a lektorem shiatsu. Jako jediná v ČR se jsem vystudovala nejen evropskou školu shiatsu, ale mám za sebou studium v Japonsku na škole IOKAI. Můj život je příběh, který mě baví žít.

Jsou emoce vaši přátelé, nebo nepřátelé - víte, kdy je zastavit a kdy naopak nechat plynout? Pojďme se společně podívát na to jak naše energetické dráhy ovlivňují náš emoční i fyzický stav.

www.janami.cz

Jak si festival užili ostatní?

Lucinko, Festival byl naprosto kouzelně božíí a strašně moc jsem si ho užila, čas tak letěl, že najednou byl konec a uvnitř mě bylo jen neeee, eště neee 🙂 Spousta informacií a aha momentů, který doufám, se někde hluboko uložily do mých buněk v těle, protože jsem měla tolik zážitků, že už si je skoro nepamatuju čistě, jen smichaně:) Už se moc těším na přístě."
Luci K.
Festival Energie v životě byl naprosto úžasný! Moc za něj děkuji. I přeš všechny vnější události se podařilo vytvořit oázu klidu, pohody a nádherné energie 😍Moc jsem si užila workshop i přednášky a hooodně se během celého dne smála, objímala a dojímala. U přednášek jsem si asi tisíckrát ťukala do čela: "No jasně! To si musím zapamatovat!" Ale hlavně jsem se opravdu dobře bavila!
Viola
Byla to bomba! Jsem nesmírně vesmírně ráda, že jsem toho mohla být součástí. Byl to den nabitý zajímavými informacemi, AHA momenty a hlavně laskyplnou energií, ze které čerpám do teď a snad ještě dlouho budu. Už teď se těším na další.
Markéta
Celý festival jsem si naprosto užila a byl báječný! Netušila jsem, že mě to celé tak vtáhne a nebudu chtít odejít a ono to tak bylo! . Atmosféra, kterou Lucinka vytvořila a s ní všechny úžasné ženy byla plná energie, naladění se, radosti, uvědomění… a taky AHA momentů 😃. Jsem moc ráda, že jsem mohla být součástí a tento nadupaný den zažít a prožít! Jednotlivé přednášky mi byly blízké a z každé jsem si odnesla to pro mě. Na úplném závěru jsme se všechny ženy tancem krásně uvolnily a odnesly si kartu radosti s kamínkem, můj byl jedinečnost
Míša
Cítím ohromnou vděčnost, že jsem měla tu možnost prožít tento den a slyšet všechny úžasné ženy, které naprosto skvěle ladily s tématem energie v životě❤️ Právě tématu energie se každá z žen dotkla z trochu jiného ohledu a dohromady všechny informace, co jsem si přes den vyslechla, vytvořily neuvěřitelnou skládačku. Po skončení festivalu jsem odcházela naplněná radostí, pocitem ohromné vděčnosti a především ze mě doslova sršela energie🌞... mám pocit, že bych v ten moment i rozsvítila žárovku😃 Luci, ještě jednou za vše moc děkuji❤️
Aneta

Kromě celého Festivalu pro Tebe ještě mám bonusy. ❤️

Ráda dávám dárky a naše vnitřní pohoda a laskavé naladění je teď třeba víc než kdy jindy. A tak si můžeš úžít bonusy v podobě rozhovorů se speakry z Festivalu.

Jak si vytvořit prostředí pro náš růst a naplňování Ikigai

Jitka Zoderová

Akupresura pro emoční stabilitu

Jana Minaříková

Sebeláska a její úrovně

Lucka Ratajská

KDYŽ PSYCHOSOMATIKA NESTAČÍ - GERMÁNSKÁ NOVÁ MEDICÍNA

Gabriela Benešová

Fyziojóga - video lekce 

Dana Čechmanová

Ke všemu se můžeš vracet znovu a znovu. Nebo takhle...kdykoliv budeš znovu potřebovat dobít baterky, zasmát se, spočnout a připomenout, že v tomto prostoru v tom jedeme všichni spolu 🙂

Záznam
Festivalu Energie v životě
790,- Kč
5 video a audio záznamů
+ 4 bonusové rozhovory
+ 1 bonusová lekce