FESTIVAL

ENERGIE V ŽIVOTĚ 2020

Místo konání

BRNO INDUSTRA

Datum

26.9. 2020

Lucie Ratajská

autorka projektu Energie v životě

Nadupaný den plný radosti a živé energie. 

Zářiví hosté, otevřená srdce a opravdovost...to není ideální země jednorožců, kde se po vanilkové zmrzlině netloustne...to je živý festival ENERGIE V ŽIVOTĚ. 

Témata se budou motat, jak jinak, než okolo ENERGIE V ŽIVOTĚ a i když to bude premiéra, tak už teď cítím v kostech, že to bude nálož inspirace a energie do každé Tvé buňky.

Je omezený počet míst (říkali jsme si, že to Výstaviště necháme až na příště), takže pokud chceš být u toho, tak rozhodně nečekej, jestli se ti bude 26.9. chtít (jako takový plán B), ale udělej si z toho plán A, na energický vstup do podzimu 2020...

Já tam budu, a Ty?

NA KOHO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Lucie Ratajská

“Cítím, tedy jsem”  
Nemám ráda nálepky, ale nejvíc mě asi vystihuje můj projekt Energie v životě, protože když je v našem životě radost a energie, máme chuť objevovat, tvořit, měnit, radovat se, milovat se…  
 Učím se přijímat všechny výzvy objevování sebe i světa, nechávám se vést životem...a to je občas vážně jízda...která ale vždycky stojí za to...


TÉMA: Jak objevit své Ikigai a zažehnout vlastní plamen energie. 

Jitka Zoderová

“Mé Ikigai je být blízko lidem, kteří hledají, nacházejí nebo žijí své ikigai. Tento japonský princip mě uchvátil svou jednoduchostí (a přesto hloubkou), praktičností a hlavně tím, že věří, stejně jako já, v pozitivní akce a činnosti, které dodávají našemu životu tu pravou autentickou barvu.”

Mimobublinu.czTÉMA: V souladu se sebou, aneb neztrácejme energii tím, že nejsme, kým jsme

Gabriela Benešová

Baví mě zkoumat život z různých stran a poznávat nádhernou mnohorozměrnost člověka, baví mě vnímat obrazy světa a ukazovat světu obrazy své. Provázím nemocné i zdravé na jejich cestě k sobě, k nalezení vnitřní pravdy, protože pouze vnitřní pravda vede člověka k uzdravení a harmonii.

www.inforlife.cz


Dana Čechmanová

Jsem předavatel jógy, máma 3 dětí a dvou psů , majitelka jógového studia Punkjóga.
Pohyb vyučuji 24let, z toho 14 let je to jóga. Studuji ajurvédu a fyzioterapii. Mám ráda srandu, lidi, miluju život.

www.punkjoga.cz

WORKSHOPY ❤️

Nalaď se na celý Festival Energie v životě ještě před jeho začátkem...

Přichystaly jsme pro Tebe workshopy jako první krok do úžasných témat, rozproudění a naladění Tvé energie. Každý workshop bude mít omezenou kapacitu míst (cca 15 lidí). Workshopy budou zdarma, v případě tvoření pouze za materiál.

Jako první se budou moci přihlásit všichni, kteří mají vstupenku ranního ptáčka, tedy zakoupenou do 31.1. 2020. Vše bude probíhat na místě před začátkem celé akce :) 

Nejvyšší osobní hodnoty a jejich naplňování v běžném životě.

Tvoření náramků

Navlékni si náramek z minerálních korálků dle své fantazie. Navrhni si a vyrob svůj originální šperk, který ti už navždy bude připomínat tuto nádhernou akci. Cena je pouze za materiál u dámského náramku (do 18 cm) 250,-

Tvoření květinových věnečků a peříčkových čelenek, náušnic

Další podrobnosti pro Tebe tvoříme postupně s energií a radostí ❤️

k dispozici JEN 0 vstupenek

MÁTE NĚJAKÝ DOTAZ?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.