CELODENNÍ SETKÁNÍ

PRO ŽENY  

Čas Imblocu- Hromnic je pro nás energetický přechod do nové energie celého roku. Je to důležitý okamžik, kdy se můžeme rozhodnout, jestli se toto jaro rozkveteme stejně jako příroda, nebo na nás padne jarní únava na těle i na duši, tak jak už jsme to zažily mnohokrát. 

 

Zvu Tě prohlédnout do nekonečna opakující se vzorce, které Tě udržují v nízké energii a otevřít se energii, která Tě zve do lehkosti a jasnosti.

Zvu Tě prohlédnout do nekonečna opakující se vzorce, které Tě udržují v nízké energii.
Zvu Tě otevřít se svému božskému vedení a podpoře, která tu pro Tebe je
Zvu Tě proměnit své sny do reality tím, že objevíš místo, ze kterého můžeš tvořit svůj život.

Nový rok pro naši energii i plánování není 1.1., ale až o fous později. Fungujeme v souladu s přírodou víc než s kalendářem 🙂 Leden je období, kdy naskakujeme na "JÁ CHCI", což přináší tlak na výkon, mnoho úsilí a často rychlé vyprchání energie.

Čas Hromnic otevírá pole "JÁ CÍTÍM A NÁSLEDUJI ŽIVOT". Probouzí se první semínka pod zemí a s tím i tvůrčí energie uvnitř nás. Dokonce se říká, že když plánujeme v lednu, tak se planety smějí a mají z nás srandu. My na našem setkání nebudeme plánovat, budeme se ladit na své vnitřní vedení a hlas života. Budeme nechávat promlouvat naše srdce a sdílet spolu krásný a léčivý prostor. 

Součástí setkání je ceremoniální kakao i rituální oheň, kterým se otevřeme svým novým a neomezeným možnostem a vykročíme do nové energie... Rok 2022 byl rok velikých proměn, transformací a aktivací. Některým z nás, přinesl velkou jízdu. Pro vykročení do nové energie potřebujeme tu starou nechat za sebou a přetnout všechna vlákna, která tvoří stejné příběhy pořád dokola a dokola, dokud si neuvědomíme, že už stačilo.

  Následující rok a jeho energie nás bude ladit do rovnováhy a nabízet nové vize pro náš život... Samozřejmě to má i své výzvy, třeba jestli budeme dál kličkovat před tím po čem naše duše touží? Můžeme tuto hru hrát do nekonečna, ale život má pro nás mnohem lepší plán...

Jak můžeme překročit vzorce, ve kterých se motáme pořád dokola a uzřít, že jsou to jen zkušenosti a ne plán našeho života?

HROMNICOVÝ RITUÁL PRO ŽENY

 

 sobota 4.2.2023 Brno - Bystrc

10:00 - 18:00

 

Čeká nás:

 • nahlédnutí do energie svého potenciálu
 • otevření se své vnitřní vizi
 • pozvání lehkosti do našeho prožívání
 • setkání se svou celistvostí
 • otevření se energie změny
 • naladění na svou vnitřní harmonii

Setkání je pro tebe, pokud máš chuť:

 • naladit se na sebe a svou energii v tomto roce
 • nechat svou mysl a celý systém spočnout
 • otevřít se vizi pro další období
 • prozkoumat svůj proud energie
 • pustit do svého života lehkost a jasnost
 • manifestovat do svého života svoji podstatu

Kdo vás bude provázet?

Lucka Ratajská

Miluju život a žiji ho ve velké radosti a vděčnosti za vše co přichází. 

Radost jsem si zvolila jako svou cestu, protože po dlouhém hledání toho co je v životě to "ONO" jsem zjistila, že radost je cestou, která je velmi přímá a návodná za každé situace. A to nejen pro mně, ale i pro velké množství žen se kterými jsem měla tu čest pracovat na jejich rozvoji.

Když se otevřeš své radosti začneš tvořit své dny, svůj svět, z přebytku energie a ne z jejího nedostatku, v tom je velké kouzlo. Kdybychom všichni v životě tvořili z přebytku našich zásob, byli bychom happy jak dva grepy...

Jde to při těch všech povinnostech a rychlosti dnešního světa?

Ano jde, a můžeš začít už na tomto pobytu 🙂 

Když se naladíš na svou energii a otevřeš se radosti, začneš zářit, Tvé dny budou mít úplně jinou dynamiku a náboj. Tvá záře se promítne na přijetí sebe samé i na vnímání svého okolí.

 

Máte nějaký dotaz?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.