ONLINE KLUB

ENERGIE V ŽIVOTĚ

Objev svoji niterní radost

"Radost je pocit svobody, který se rodí z naší vděčnosti za to, že jsme naživu "

Genové klíče

ZÁMĚR KLUBU

 • Místo, které Tě bude vyživovat, aktivovat a podporovat od klíčení semínka niterní radosti až po plody, které Ti cesta přinese
 • Prostor pro růst Tvé radosti, Tvé energie v životě s tématy, která pro Tebe budou nachystaná.
 • Místo, kde budeš moci inspiraci čerpat, ale zároveň být sama inspirací tím, že budeš mít možnost autenticky sdílet svůj příběh, svou zkušenost či aktuální část Tvé cesty.

Provázím ženy šestým rokem. Před mateřskou jsem pracovala v korporátu na pozici kouče. Pak přišel syn, a můj život nabral jiné obrátky, které mě krok za krokem dovedly k dnešku. Od stovek hodin konzultací, přes podporu a spolutvoření kurzů pro ženy, až po nynější formu online Klubu a živých setkávání na Cyklu, pobytech či ženských kruzích.

Mé poznání přichází z nitra, je to někdy pomalejší než by moje struktura chtěla, ale je to přesně napasované na to, co v životě dokáži uvidět či překročit. Postupně se otevírá i to, co dokáži předat dál. Nejen slovy, ale více a více energií, která je až za slovy. 

I proto mě neláká kurzová turistika s metodami ostatních (které mohou být i skvělé). Už od mala mě zajímala pravá podstata života... Možná jsem na to cestou i na chvíli zapomněla, o to víc jsem vděčná za postupné rozpomínání si a prohlubování spojení se zdrojem.

Je pro mě málo zůstat v mentálním nastavení nebo emočním poli, což je dnes velmi běžné v mnoha kurzech, a v určité fázi nevyhnutelné. To "ono" leží ještě dál, za tímto prostorem, kde se běžně pohybujeme. Vyžaduje to jediné, naši ochotu prohlédnout hry, které se sebou i s jinými hrajeme. I to byl důvod, proč jsem se na nějaký čas stáhla z online prostoru a byla více pozorovatelem. Nechtěla jsem ženy vést k tomu zapikat se v neustálém motání a řešení emočního pole. Mým záměrem je vést ženy (nejen) v klubu k tomu, aby dokázaly projít až do podstaty sebe samé a to postupně ve více a více situacích, které život nabízí. 

Mnou nabízený směr je frekvence radosti... ta není emocí, nekolísá nahoru a dolů, jak to emoce běžně dělají, a hlavně, není závislá na vnějších okolnostech. Je mnohem širším prostorem než známe u emocí. Niterní radost vychází z vnitřního klidu. Tento klid je pak postupně přítomný ve více a více situacích, které se zvenku tváří jako náročné a nabízí vytvoření silných emocí. 

Rok 2022 v klubu Energie v životě

Klubem nás provede KOLO ROKU

Objevíme a integrujeme kvality slovanských bohyní v naší každodenosti. Bez oddělení od života, bez boostování ega a kultu žena - bohyně v nevyzrálém pojetí " tady jsem já a kdo je víc" 🙂

Každá ze slovanských bohyní přináší kvality, které máme uvnitř sebe... nefunguje se do nich silou napasovat a udržet je egem, bez toho, aniž bychom poté zažívaly bolestivé propady z obláčků iluzí. Když dokážeme tyto kvality v sobě otevřít a kultivovat, přínášejí dary do života nejen nám, ale i našim blízkým. 

Přístup ke všemu je mnohovrstevný, tak i bohyně se dají pojmout velmi povrchně, nebo jako pozvánka ke zvědomění našich více či méně rozvinutých kvalit, které jako bytosti máme dané do vínku. 

Slovanské bohyně jsou navázané na kolo roku, které nám je v naší kotlině blízké tokem energie, v počasí, v podpoře slunce a světla i v našich svátcích, které běžně slavíme.

Odtud vzniknul impuls mít rok 2022 právě v jejich společnosti. 

S kolem roku se pojí 8 rituálů

...a ty získáš inspiraci jak si rituál udělat sama, dostaneš pozvánku projít si ho se ženami v klubu společně online, či osobně - postupně na více a více místech naší republiky.

Díky spolutvoření je další linkou klubu Tradiční čínská medicína, kterou přináší skvělá lékárnice Luci Turečková, která je zaměřená na přírodní řešení věcí, je jí blízká právě TČM, homeopatie a bylinky.

Také moje milá Danča Hrabcová z Tělo jako chrám, která má velký dar vnímání souvislostí v těle. Pořádá živé workshopy, pracuje i jako masérka a terapeutka a její dotek i vedení pohladí a navedou... v klubu s jednoduchými technikami či podporou tekutění.

Doposud se v klubu ukázalo, že jsme každý měsíc dostaly možnost odhodit velké vrstvy iluzí a vzorců, které nás omezují. Všechna témata, která v Klubu proběhla jsou Ti k dispozici po celou dobu členství. Můžeš se tak pustit do průzkumu čehokoliv, co přitáhne Tvoji pozornost.

"Sama jsem dlouho takové místo hledala, proto jsem se rozhodla ho vytvořit. Pro Tebe, pro sebe, pro nás."

Když žena září svou jedinečností a radostí ze života, zasévá tuto záři jako semínko radosti kamkoliv její noha šlápne, čehokoliv se dotkne svým srdcem. Aby mohla sama dál a více zářit, potřebuje místo, kde ona sama může spočnout, dobít svoji energii. 

Určitě Ti nebudu slibovat, že Ti změním život...ten si totiž změníš Ty sama každým svým krokem 🙂 

Jak to v klubu funguje?

 • Nejvíce živo je v klubové FB skupině, kde spolu sdílíme nejen společné téma měsíce, ale je zde prostor pro Tvé dotazy a otevřené sdílení
 • Jsi zvaná na pravidelné online kruhy, které jsou přímo ve skupině
 • Není důležité odkud vycházíš, ale kam kráčíš. Jdeme k tématům přímo, skrze svá srdce a vždy je v hlavní roli Tvůj jedinečný příběh.
 • Otevírám pro Tebe možnosti nahlédnout jinak na zažité věci v našich životech a tím udělat další krok k vnitřní svobodě
 • Letošním rokem nás provází kvality slovanských bohyní, které nezkoumáme pro zvýšení své pseudohodnoty skrze ego, ale skrze objevení vnitřních kvalit, které v sobě má úplně každý
 • Do tvoření klubu se zapojují další a další ženy, které v něm jsou a tvoří pro klub možnost společných online rituálů kola roku, TČM - Tradiční čínskou medicínu, či tekutění v těle
 • Všechna videa budeš mít současně i ve členské sekci a můžeš se k nim kdykoliv vrátit.
 • Můžeš se těšit na krásné podpůrné materiály jako jsou tapety na telefon, pracovní listy, dokumenty a další...
 • Speciální bonusy v podobě slev a dalších věcí, které jsou určené pouze pro Klub Energie v živote

Co v klubu nenajdeš

 • Nebudu Ti říkat, co máš dělat, budu se Tě ptát, jak to potřebuješ mít ve svém životě právě Ty?
 • Nebudu vytvářet zábavu pro Tvé rozptýlení, ale výživu pro Tvou opravdovost
 • Nečekej témata vyčtená z jedné knížky či absolvování jiných kurzů.

Nabízím inspiraci a praktické tipy své vlastní cesty, školy života, díky které už 18 let vědomě opouštím zažité vzorce, krok za krokem. Prošla jsem si momenty totálních propadů, prosezených nocí zabalená v dece, neschopná se nadechnout, s opakující se otázkou: "Má to tady nějaký smysl?"

Má to smysl, a každá z nás má ten svůj. Otevřelo se mi tím vnímání příběhů v souvislostech, a s pokorou ke každému jednomu životnímu prožívání. Někdy je v životě až příliš husto v těch všech úkolech a jobovkách, že se nám náš klid zdá vzdálenější než výhra jackpotu. A to je důvod proč stojí za to být v poli, které v Tebe věří a ví, že ta cesta ven je tu i pro Tebe a na této cestě Tě podpoří.

Já sama jsem na cestě, kráčím po ní podle jediného návodu, toho který postupně vzniká uvnitř mě samé. Jiné mi totiž nefungují.

Mám pořád chvíle a dny, kdy cítím tlak na hrudníku a cítím, že jsem v odporu k životu, že takto NE. Pozoruji to ale mnohem klidněji než dřív a sama sebe se ptám "Jak ANO?" Odpověď vždy přijde. Když se ztiším a dokáži být pozorovatelem. 

Většinou jsou to okamžiky dalšího průlomu na mé cestě, který přinese ještě větší otevření, ještě větší lásku k životu, k samotnému bytí...

Nejde o to, tyto náročné chvíle vymazat ze svého života, to oč tu běží je, jak se v nich cítíš. Zda sytíš drama, které Tvá mysl vytváří a vyživuješ svou nesvobodu, zda s Tebou cloumají emoce a deka, kterou na sobě cítíš má tunu...

Nebo... vnímáš celý tento proces jako posvátný okamžik transformace více z role toho kdo prožívá, ale ví kam směřuje. Toho, kdo vnímá pocity jež přicházejí, ale nechává je projít a zůstává v klidu (někdy větším, někdy menším :))

Netvoříš pak závěry o svém životě z těchto chvil a tím dovolíš, aby Tě vlna života znovu vynesla zpět do nadhledu a uvědomění si své síly.

Chceš mít své dny protkané energií a radostí?

Chceš se na sebe naladit a častěji slyšet hlas svého srdce?

Chceš místo rad z venku najít cestu k tomu nejlepšímu rádci na světě, k sobě samé?

Chceš svou pozornost směřovat tam, kde je to pro Tebe důležité, nejen reagovat na vnější události?

Chceš se stát tvůrkyní svého života krok za krokem?

Co už teď v klubu najdeš?

43 inspirativních videí

23 rozvojových pracovních listů

2 niterní vizualizace

Měsíc mantrování

minikurz Manifestuj radost

Co o klubu říkají další ženy?

V Klubu s Tebou nasdílím zkušenosti ze své cesty životem...

Lucka Ratajská

“Cítím, tedy jsem” 
 Zvu Tě k niterní radosti v každodennosti, a to formou online programů, živých setkání a pobytů pro ženy i mámy a děti.

Na vlnu radosti se můžeš naladit i Kartami Radosti, které vznikly jako podpora v mini krůčcích každodennosti. Tvá niterní radost může roztančit nejen Tvé tělo, ale celý Tvůj život...

Znáš to tiché blaho, kdy cítíš, že vše je jak má být? To ťuká radost na Tvé srdce...

Na tvorbě Klubu se velkou měrou podílí tento dream team

Zuzana Ráčková

Jsem vášnivou obdivovatelkou a objevovatelkou života. V klubu bych ráda byla podporou pro ženy na cestě k jejich celistvosti a autenticitě. Mou velkou vášní je také kolo roku - mystika a symbolika pohanských svátkům a bohyní. Ráda bych toto téma přinesla i do klubu, formou společných zastavení, online kruhů a rituálů. Moc se těším na společné tvoření a na pole ženské energie, které v klubu společně vytvoříme...

Marcela Hrdá

Jsem usměvavá a radostná žena, která se každým dnem učí jít cestou větší laskavosti a zamilovanosti k sobě i druhým, která se noří do hloubek své duše a vidí jedinečnost, sílu a krásu  každé ženy a proto jsem moc ráda, že mohu být součástí Klubu a být tu pro vás milé ženy, které se rozhodujete (nebo jste se rozhodly) pro tuto společnou cestu zkoumání sebe samé, své niternosti, svého opravdového a skutečného já směrem k větší radosti a spokojenosti. Bude mi ctí být tu s vámi a pro vás. 

Viola Sekaninová

Máma tří dětiček na plný úvazek, spokojená manželka, taky kuchařka, uklízečka, doktorka, zpěvačka i příležitostná herečka, bohyně, milenka a někdy taky sedmihlavá saň. A právě děti jsou pro mě katalyzátorem spousty procesů a velkými učiteli, kteří mě vedou k větší a větší pravdivosti. Těším se až pro vás budu do Klubu tvořit různé podpůrné materiály a texty.

Zuzka Balcárková

Jsem žena, která se před 4 lety rozhodla odhodit masku dokonalosti a dala se na objevování sebe samé. Jsem na cestě, kdy se pomalými krůčky otevírám sobě a světu. Klub mě podpořil v ženském sdílení, umožnil mi nahlédnout do života dalších žen a získat tak inspiraci, jak život plnohodnotněji prožívat, ne přežívat. Jsem mámou dvou malých cácorek, kterým bych ráda ukázala, že být ženou je dar. Moc ráda bych podpořila ženy, aby rozkvetly, zjemnily a více se naladily na sebe. Jsem ráda, že mohu být součástí Klubu energie v životě a moc se těším na společnou cestu.

Ceník klubu Energie v životě

PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ
5 000,- Kč
4 000,-
včetně 21% DPH
- Videa a prac. listy k jednotlivým tématům ve členské sekci
- Uzavřená klubová FB skupina se živými vysíláními
- Pravidelné online setkávání - Klubové ceny na akce a produtky

Potřebuješ ještě nějaké další informace?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.