ONLINE KLUB

ENERGIE V ŽIVOTĚ

Raduj se v každodennosti

Nabídka 50% slevy na první měsíc v klubu platí už jen:

"Radost je pocit svobody, který se rodí z naší vděčnosti za to, že jsme naživu "

Genové klíče

ZÁMĚR KLUBU

 • Místo, které Tě bude vyživovat, aktivovat a podporovat od klíčení semínka niterní radosti až po plody, které Ti cesta přinese
 • Prostor pro růst Tvé radosti, Tvé energie v životě s tématy, která pro Tebe budou nachystaná.
 • Místo, kde budeš moci inspiraci čerpat, ale zároveň být sama inspirací tím, že budeš mít možnost autenticky sdílet svůj příběh, svou zkušenost či aktuální část Tvé cesty.

"Sama jsem dlouho takové místo hledala, proto jsem se rozhodla ho vytvořit. Pro Tebe, pro sebe, pro nás."

Když žena září svou jedinečností a radostí ze života, zasévá tuto záři jako semínko radosti kamkoliv její noha šlápne, čehokoliv se dotkne svým srdcem. Aby mohla sama dál a více zářit, potřebuje místo, kde ona sama může spočnout, dobít svoji energii. 

Jak bude klub prakticky fungovat?

 • Nejvíce živo je v klubové FB skupině, kde spolu sdílíme nejen společné téma mésíce, ale je zde prostor pro Tvé dotazy a otevřené sdílení
 • Online kruhy, které jsou přímo ve skupině, kam jsi srdečně zvána
 • Živá setkání a kruhy se mnou
 • Jdeme k tématům přímo, skrze naše srdce a náš jedinečný příběh. Tudíž není důležité odkud vycházíš, ale kam kráčíš...
 • Otevíráme se možnosti nahlédout jinak na zažité věci v našem životě a tím děláme další krok k vnitřní svobodě
 • Mnoho spontánních nápadů co Tě pozvou do praxe, která do Tvého života vnese nový proud energie.
 • Všechna videa a audia budeš mít současně i ve členské sekci a můžeš se k nim kdykoliv vrátit.
 • Speciální bonusy v podobě slev a dalších věcí, které jsou určené pouze pro Klub Energie v živote

Co od klubu nečekej

 • Nebudu Ti říkat co máš dělat, budu se Tě ptát jak to potřebuješ mít ve svém životě právě Ty?
 • Nebudu vytvářet zábavu pro Tvé rozptýlení, ale výživu pro Tvou opravdovost
 • Nečekej témata vyčtená z jedné knížky či absolvování jiných kurzů.

Nabízím inspiraci a praktické tipy své vlastní cesty, školy života, díky které už 17 let vědomě opouštím zažité vzorce, krok za krokem. Prošla jsem si momenty totálních propadů, prosezených nocí zabalená v dece, neschopná se nadechnout, s opakující se otázkou: "Má to tady nějaký smysl?"

Má a každá z nás má ten svůj. Otevřelo se mi tím vnímání příběhů v souvislostech a s pokorou ke každému jednomu životnímu prožívání. Někdy je až příliš husto v těch všech úkolech, musech a mělabychsmech, že se nám tento smysl zdá vzdálenější než výhra jackpotu ve sportce. A to je důvod proč stojí za to být v poli, které v Tebe věří a ví, že ta cesta ven je tu i pro Tebe

Já sama jsem na cestě, a ťapu ji podle jediného návodu, toho který postupně vzniká uvnitř mě samé. Jiné mi totiž nefungují.

Mám pořád chvíle a dny, kdy cítím tlak na hrudníku a cítím, že jsem v odporu k životu, že takto NE. Pozoruji to ale mnohem klidněji než dřív a sama sebe se ptám "Jak ANO?" Odpověď vždy přijde. Když se ztiším a dokáži být pozorovatelem. 

Většinou jsou to okamžiky dalšího průlomu na mé cestě, který přinese ještě větší otevření, ještě větší lásku k životu, k samotnému bytí...

Nejde o to, tyto náročné chvíle vymazat ze svého života, to oč tu běží je, jak se v nich cítíš. Zda sytíš drama, které Tvá mysl vytváří a vyživuješ svou nesvobodu, zda s Tebou cloumají emoce a deka, kterou na sobě cítíš má tunu...

Nebo vnímáš celý tento proces jako posvátný okamžik transformace více z role pozorovatele, který vnímá pocity jež přicházejí, ale nechává je projít a zůstává v klidu (někdy větším, někdy menším :)) Netvoříš pak závěry o svém životě z těchto chvil a tím dovolíš, aby Tě vlna života znovu vynesla zpět.

Zažila jsem niterní prožitek, kdy mám pocit, že jsem byla na 4 dny pozvána do Boží milosti. Změnilo se mi vnímání vlastního těla, zmizela bolest zad, vnímala jsem jinak proudění energie i pohled na život, včetně velmi náročné rodinné situace. Z ničeho nic se tento stav po 4 dnech vytratil a já byla pocitově zase více zatěžkaná. Cítím, že to byla "ochutnávka" blaženosti, ke které všichni kráčíme. Pamatuji si, jak mi projela hlavou myšlenka: "Oka, ještě si potřebuji něčím projít, přijímám" Téměř rok jsem o tom nikomu neřekla, protože mi to nešlo ani popsat slovy. Jenže pak tento prožitek nějak zapadl do odpovědi na mou niterní otázku: "Čím mám být pro svět?"

Jo a určitě Ti nebudu slibovat, že Ti změním život...ten si totiž změníš Ty sama každým svým krokem 🙂 

Chceš mít své dny protkané energií a radostí?

Chceš se na sebe naladit a častěji slyšet hlas svého srdce?

Chceš místo rad z venku najít cestu k tomu nejlepšímu rádci na světě k sobě samé?

Chceš svou pozornost směřovat tam, kde je to pro tebe důležité, nejen reagovat na vnější události?

Chceš se stát tvůrkyní svého života krok za krokem?

Témata Klubu Energie v životě

Témata tvořím cca na půl roku a skládají se víc samy než že bych je vymýšlela. Někdy dokonce přijdou jako jen obrysy, které dostávají obraz postupně. Možná proto, abych nebránila těm hlubokým ponorům, které nabízejí. 

Zatím se ukázalo, že jsme každý měsíc dostaly možnost odhodit velké vrsty iluzí a vzorců, které nás omezují. Všechna témata, která v Klubu proběhla jsou Ti k dispozici po celou dobu členství. Můžeš se tak pustit do průzkumu čehokoliv co přitáhne Tvoji pozornost.

Slunovrat a 12 posvátných nocí

-prosinec-

Vděčnost

Otevři se vysoké vibraci 

-leden- 

Tvoření jantry

Nalaď se na vnitřní vedení

-únor-

Společné mantrování

Ukotvi se a užívej si rozšiřování svého vědomí

-březen-

Aktivace radosti a energie

Co dodat, bude to jízda 🙂

-duben-

Láska uvnitř nás

 

Otevři nekonečný zdroj energie

-květen- 

Vyživující vztahy

Tvoř vztahy, které Tě vyživí 

-červen- 

Co můžeš čekat?

Pravidelné online kruhy

Speciální bonusy v podobě slev a dalších věcí, které jsou určené pouze pro Klub Energie v živote

Online vysílání ve FB skupině k aktuálnímu dění, vašim dotazům i tématům ze členské sekce

Mnoho spontánních nápadů co Tě pozvou do praxe, která do Tvého života vnese nový proud energie.

Jak se ženy v Klubu cítí?

"Luci, ja ani necetla prodejku. neco ve me uplne rvalo: OBJEDNEJ!!!! HONEEEEM, TED HNED! coz naprosto nechapu, nikdy ale nikdy nedelam takovato impulzivni rozhodnuti. vzdy zkoumam, ctu recenze atd. otalim, premyslim... a vis ty co? NIKDY jsem neudelal moudrejsi rozhodnuti. kdyz to shrnu, byla to nejlepsi investice v mem zivote! najednou se citim doma. pochopena. vesmir presne vedel co se mnou. prislo to presne kdy melo (ostatne jak jinak ze?   ) dekuji. za to citim opravdovou vdecnost. az do morku kosti. uplne to se mnou vibruje....  PS: ja Luccinu praci prakticky vubec neznala." 
Ivet
"Jsem ráda, že jsem poznala nové ženy. A že tu jsou i ty, se kterými se už známe (a my se fakt známe, aniž bychom se viděly někdy na živo, krom žen z tanečního víkendu) Cítím se tu doma. Tam, kde mohu být sama sebou - rozverná, uplakaná, stežující si, chechtající se, ukazovat svá veledíla."
Katka
"Nechtělo se mi vyskočit a odpojit od plynutí vámi . A i když mi mysl první moment říkala....už nebudeš utrácet, půjdeš dál už sama.....tak já cítila, že to společné plynuti s vámi a Luci mě tak obohacuje , naplňuje a dává mi obrovský smysl, že nemůžu jinak, než tady být  . Luci se taaak krásně poslouchá , že jsem vždy úplně naplněna blažeností, radostí a vděčností v každičké části těla. Krůček po krůčku si kráčím a je mi tady s vámi hezky."
Danča
"Mně se tu líbí moc. Jsem ráda, že jsem poznala nové ženy. A že tu jsou i ty, se kterými se už známe (a my se fakt známe, aniž bychom se viděly někdy na živo, krom žen z tanečního víkendu) Cítím se tu doma. Tam, kde mohu být sama sebou - rozverná, uplakaná, stežující si, chechtající se, ukazovat svá veledíla."
Katka
"Jsem moc ráda součástí   i když všechno nestíhám ale vždy si mě něco přitáhne"
Věrka
"Citila jsem, ze proste nechci koncit. Kurz mi velmi zasadne pomohl a proto to bylo jasne rozhodnuti."
Janča

Klub pro Tebe tvoří

Lucie Ratajská

Zvu Tě k niterní radosti v každodennosti a to formou online programů, živých setkání a pobytů pro ženy i mámy a děti. Na vlnu radosti se můžeš naladit i Kartami Radosti, které vznikly jako podpora v mini krůčcích každodennosti. Tvá niterní radost může roztančit nejen Tvé tělo, ale celý Tvůj život...

Znáš to tiché blaho, kdy cítíš, že vše je jak má být? To ťuká radost na Tvé srdce...

Můžeš se těšit i na další ženy

Zuzana Ráčková

Jsem vášnivou obdivovatelkou a objevovatelkou života. V klubu bych ráda byla podporou pro ženy na cestě k jejich celistvosti a autenticitě. Mou velkou vášní je také kolo roku - mystika a symbolika pohanských svátkům a bohyní. Ráda bych toto téma přinesla i do klubu, formou společných zastavení, online kruhů a rituálů. Moc se těším na společné tvoření a na pole ženské energie, které v klubu společně vytvoříme...

Marcela Hrdá

Jsem usměvavá a radostná žena, která se každým dnem učí jít cestou větší laskavosti a zamilovanosti k sobě i druhým, která se noří do hloubek své duše a vidí jedinečnost, sílu a krásu  každé ženy a proto jsem moc ráda, že mohu být součástí Klubu a být tu pro vás milé ženy, které se rozhodujete (nebo jste se rozhodly) pro tuto společnou cestu zkoumání sebe samé, své niternosti, svého opravdového a skutečného já směrem k větší radosti a spokojenosti. Bude mi ctí být tu s vámi a pro vás. 

Viola Sekaninová

Máma tří dětiček na plný úvazek, spokojená manželka, taky kuchařka, uklízečka, doktorka, zpěvačka i příležitostná herečka, bohyně, milenka a někdy taky sedmihlavá saň. A právě děti jsou pro mě katalyzátorem spousty procesů a velkými učiteli, kteří mě vedou k větší a větší pravdivosti. Těším se až pro vás budu do Klubu tvořit různé podpůrné materiály a texty.

Potřebuješ ještě nějaké další informace?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Jakou mají zkušenost ženy, které byly součástí online programů či pobytů? Jaké změny jim přinesly do života?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Právě sdílení tady a ta úžasná energie v kurzu mi poslední dobou dává nejvíc. A i když jsem ještě některá videa neshlédla, protože mám občas období, kdy nechci nic slyšet, tak cítím, že za dobu, co jsem tu s vámi, se mi začalo více otvírat srdce, jsem vnímavější, klidnější a více si všímám těch zdánlivých maličkostí a raduji se z každého lístečku.. Díky že mohu být součástí a díky Lucie Ratajská za Tebe, jsi neskutečná, co vše dokážeš vytvořit
Kateřina
Pro me je kurz uzasnym zdrojem zenske inspirace, vnitrni lasky a sily, sdilene radosti, podporou pri smutneni. Ja celkove vnimam tu kolektivni energii, ktera mi pomaha videt veci jinak, aha momenty ze veci jdou delat jinak a lepe sama k sobe a tim padem i ke svym milym..jemneji a stejne tak s velkou pozitivni silou. Ja zmeny k lepsimu pozoruju uz ted, po velmi kratke dobe. Jak jsem rikala pri “nasi kave” ..je to velmi pozitivni, steady, silny a zaroven jemny proud nadherne energie
Jana
Holky, tak já se musím taky podělit o mé změny/proměny posledních týdnů. Já se prostě cítím radostně, tak nějak šťavnatě a v souladu se sebou. Fakt mám radost i z maličkostí. Radostí mě naplní i skvělá snídaně s mamkou o víkendu, zmrzlina....Tématu minulost jsem se velmi bála a čekala jsem, že po shlédnutí videa se zase otevře má temná skříňka a já padnu do chmurů a špatné nálady. A ono ne, já jsem byla vlastně šťastná, díky Lucie Ratajská, jsem zjistila, že s tím jde něco dělat, že to vlastně jak jsem žila do teď tak vůbec být nemusí. Velmi řeším vztah s otcem (je to na dlouhé povídání, ale moc mě to trápí). Za poslední měsíce jsem se naučila komunikovat sama se sebou, cítím své potřeby, vnímám se, jsem na sebe milejší a neodsuzuji se....Když mi zrovna klesne nálada, snažím se ptát proč, zamyslet s nad tím, co se stalo....Je fajn, cítit tu volnost ve svém těle, jako by mi někdo z hrudníku, srdce přetrhal lana. Začínám si jet na vlně RADOSTI a je to moc fajn. Před kurzem bych tomu, že to jde, vůbec nevěřila. Mějte hezké dny.
Silvie
Chtěla jsem Vám jen napsat, že jsem moc ráda, že jsem tu s Vámi, bez ohledu na to, jak moc to může znít jako klišé. Je mi tu moc hezky. Ve skupince i v celém kurzu jako takovém. Mám pocit, že mi kurz dokonale sedl a že promlouvá ne jazykem, ale snad dokonce srdcem mého kmene. Cítím velkou vděčnost. Nedějí se u mě velké přelomové změny, duha nezalila začátkem května náš byt a po městě jsem nezačala jezdit na jednorožci. Ale přijde mi, že uvnitř mě se něco jemně a lehce proměňuje. Až mám trochu strach, abych to ještě nezakřikla a nezaplašila. Jak tady už někdo výstižně psal, přijdu si taková spokojenější. Radostnější, vděčnější a snad i autentičtější. Myslím, že se mi daří víc se poslouchat, pozorovat a hlavně být na sebe hodnější. Taky ne vždy. Teď jsem měla asi dva týdny pocit, že jen tak povlávám za svým životem a nešlo mi to úplně rychle změnit a zbrzdit. Ale zkoumám to a učím se. A zatím mě to ba
Radka
Milé ženy, ráda bych s vámi posdílela, jak se mi během kurzu mění vnímání ŽENY. Vždycky jsem tíhla spíš k mužské energii. Ve vztazích jsem se chovala taky dost často jako chlap. Soběstačná, samostatná a emoce jsem důsledně držela pod pokličkou. Mě přece jen tak něco nerozhází, že. Nebo to aspoň nedám najevo. Nejsem přece žádná ukňouraná ženská že.. 🙈. No prostě, připadalo mi, že v mužském světě je vše logičtější a jednodušší. A své ženství a cykličnost jsem vnímala spíš jako obtěžující a komplikující situaci. No a ženské kolektivy? Tak to pro mě byla teprve výzva. Většina ženských a ještě pohromadě pro mě prostě vždycky byla jenom slepičárna 🙈🐔🐔, které je potřeba se obloukem vyhnout. To, že nic moc ale v tomto nastavení nefungovalo vám asi nemusím říkat. Cítila jsem, že to není ono, ale vůbec jsem si neuvědomovala, že celý život potlačuju své ženství. Začalo mi to pomalu docházet sice už před kurzem, ale až tento Lucinky kurz mi otevřel oči dokořán. WOW, jak jsem to mohla tak dlouho nevidet 🙏.... Jak jsem mohla tak dlouho nevidět svoji vnitřní ženu 💛. To spojení se svou ženou, se svou divoškou bylo jako cesta domů... 💛 Ona tam vždycky byla, jen nefungovalo spojení.. 💔. Ten pocit, když jsem obnovila tohle spojení se nedá popsat slovy. Poprvé v životě jsem hrdá na to, že jsem žena. Najednou mě ta obrovská ženská síla neděsí, ale fascinuje 🙏...WOW..v ženě jsem uviděla bohyni. Moudrou, divokou, svobodnou 💛. Všechno to ženské sdílení, tanec, všechny ty rituály, cykličnost a její dary, naslouchání svému tělu, přijetí sebe sama... je to opravdu jako vrátit se domů 💛 Jsem moc vděčná za to, že můžu být součástí této energie tady v kurzu a to nejen kvůli sobě, ale i kvůli ženám okolo mě. Hlavně kvůli mé dceři. Doufám, že i díky tomuto kurzu a mému prozření bude ona mít svou cestu ke svému ženství o něco jednodušší 🙏. Při psaní tohoto příspěvku jsem si i poplakala... Jednak z lítosti, že jsem tak dlouho ubližovala své vnitřní ženě, ale zároveň i z obrovské vděčnosti, že i když pozdě, že jsem na to vůbec přišla🙏💛. Napsání tohoto příspěvku je pro mě velkým vystoupením z konfortní zóny a dřív bych takhle osobní sdílení nikdy nenapsala. Takže ženy, díky moc za tuhle ženskou energii, kterou jste mi přinesly do života
Lucie
I když jsem už do žádného online kurzu jít nechtěla (podobně jak sdílely dnes i mnohé ženy) tak jsem ráda, že jsem do toho nakonec šla. Lucčin kurz na mě působí podobně jako jóga. To si tak pomalu postupně cvičím, rozdýchávám, někdy jsou ty pozice náročnější, musím najít balanc... ale po čase zjistím, že je to fajn, nebolí mě tolik záda, líp zacházím s emocemi svými i svých dětí, dokážu říct, co potřebuju, udělám si čas na sebe, učím se odpočívat, krůček po krůčku se vracím sama k sobě. No a podobně jako s jógu už nejde přestat, tak chci i já pokračovat v plynutí v klubu v té naší společné řece. Učíte mě toleranci a přijetí a prostě jsem tu ráda.
Lucie
Co mi dal kurz a proč chci do klubu? Do kurzu mě přitáhla podstata původního názvu Radost v každodennosti. Ta možnost žít radostněji každý den a nemuset čekat na dovolenou, abych si mohla užívat svůj život. A to se naprosto naplnilo. A pokračovat chci pro Lucinčinu energii, která září jak maják a pomáhá mi najít moji cestu, když mám zrovna okolo sebe temno, pro úžasnou skupinu žen, kde jsem našla inspiraci,pochopení, přijetí i podporu. Je to závislost, které se nechci a nemusím vzdát
Petra
Luci, já do klubu určitě chci! Jsem si úplně zvykla na tady tuto skupinku, je to pro mě taková pomocná berlička, abych se nakopávala k radosti, což je pro mě poslední rok a půl opravdu každodenní boj. Ve včerejším online kruhu jsem nezvládla sdílet, bála jsem se přihlásit o slovo, je pro mě jednodušší se schovat za písmenka. ... Pro mě je toto období nějaké obzvlášť náročné, žiju v takovém podivném kolotoči tento rok a půl co se mi narodilo moje třetí děťátko se mi svět otočil vzhůru nohama, a já se snažím ho dát zase dohromady, je to každodenní boj, mnohdy marnost a prázdnota a občas střípky radosti. Já cítím v sobě velkou prázdnotu. Tvoje skupinka mě nakopává, ranní otočení kartičky, milé online sdílení a pocit přijetí tebou i celou skupinkou žen, to je to co mě pomáhá se dostat zpátky na nohy. Děkuju
Alexandra

Ceník klubu Energie v životě

Nabídka 50% slevy na první měsíc v klubu platí už jen:

MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ
990,-Kč
490,-
včetně 21% DPH
- Videa, audia a prac. listy k jednotlivým tématum ve členské sekci
- Uzavřená klubová FB skupina se živými vysíláními
- Pravidelné online setkávání
- Klubové ceny na akce a produtky
ČTRVTLETNÍ ČLENSTVÍ
2970,- Kč
1980,-
včetně 21% DPH
ušetříš 990,- Kč
- 1 měsíc ZDARMA
- Videa a prac. listy k jednotlivým tématum ve členské sekci
- Uzavřená klubová FB skupina se živými vysíláními
- Pravidelné online setkávání - Klubové ceny na akce a produtky

Potřebuješ ještě nějaké další informace?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.