Kompletní audio a video záznam všech 22 témat:

KONGRESU PRO ŽENY

ENERGIE V ŽIVOTĚ

"Když máš energii, máš všechno!"
Pak Tě baví život, děláš změny s větší lehkostí, máš chuť se milovat, jsi otevřená, spokojená, máš nadhled, věci Ti plynou…jsi ve flow!"

ONLINE

Kongres je inspirací a pozvánkou k tomu vzít energii, radost a živost ve Tvém životě do vlastních rukou a nakládat s ní přesně tak jak potřebuješ.

Je totiž jedno z jaké strany, z jakého tématu to vezmeš, důležité je neuvěřit, že je normální být pořád unavená, bez energie, nálady a radosti v životě.

Když jsem tento stav měla já, pořád mi v mysli zněla slova:"Takhle to příroda nevymyslela, takhle to být nemá..." nedala jsem pokoj, dokud jsem nenašla svou cestu, která vystřelila moji energii zpět do vysokých pater. Díky tomu se mi otevřely dveře k dalším a dalším tématům, na které pak byla chuť i energie.

A ráda bych k tomuto zkoumání a inspirování teď pozvala i Tebe! 

Ať už jsi na začátku cesty, nebo budeš dál rozšiřovat:

"Žij život jaký si přeješ a přej si život jaký žiješ."

Nech se inspirovat 18 ženami a 2 muži v tématech, která ti půjdou mnohdy pod kůži. Jsou to témata díky kterým můžeš rozproudit, poladit, zvýšit, rozvinout nebo prohloubit svou energii v životě.

Po každém videu budeš mocit vyzkoušet konkrétní tipy. Občas to mohou být i drobnosti, které mohou přinést živost a radost do tvých dnů. 
Též ti mohou být vodítkem k tomu v jaké oblasti chceš jít hlouběji a objevovat co ti může přinést.

Můžeš shlédnout všechna videa, nebo si vybrat podle témat, či podle lektorů...nech se vést svým pocitem.

Proč si koupit záznam kongresu?

  • Chceš mít v životě více energie?
  • Chceš nastartovat svou energii v různých oblastech života?
  • Chceš se naladit na sebe a vnímat co potřebuješ, abys byla v životě spokojená?
  • Chceš nasát další inspiraci v oblasti, která tě už zajímá?
  • Chceš se otevřít novým tématům?
  • Chceš praktické tipy k jednotlivým tématům od expertů, kteří žijí to o čem mluví?

Co o kongresu říkají ženy?

Já moc děkuji za všechna videa Kongresu, i jen naladění se na vaši zářivost a živost bylo velmi inspirující a nabíjející. Musím ocenit i technické provedení natáčení a přehlednost webu, technicky nejlepší byla pochopitelně videa s přímým fyzickým rozhovorem v 1 místnosti, ta jsem si užívala ještě o několik levelů výš. Moc děkuji Lu, že ten úžasný nápad o Kongresu dokázala zrealizovat a rozhodila tak do světa spoustu balíčků radosti, které nás diváky naplnily tolik, kolik si každý dovolil. Parádní počin.. cítím se velmi obdařena, velké, velké díky
Petra
Lucka, chcem ti krasne podakovat (A aj vsetkym zucastneným), za dávku energie, ktorú ste mi priniesli tento týždeň..Maximálne ma vyživuješ zo všetkých strán + ten úžasný živý ženský kruh v Brne - no nádhera!. Veľké ĎAKUJEM. Dnes v noci som nemohla asi 2 hodiny spať, lebo sa na mňa valilo toľko nápadov a tipov, čo robiť, čomu sa venovať, aby mi to prinieslo viac radosti do života :). Nečakala som taký nával :). Moc mi pomohlo video s Danou Č., odkiaľ som si vzala hlavne pre mňa a to: NEBUĎ PRIPOSRANÁ a CHOĎ do toho! 😀 LEbo stále viac a viac si uvedomujem, že JA MOŽEM, JA SA ROZHODUJEM, čo budem robiť a ak to nevyskúšam, budem stále na jednom mieste. Uvidím, kam ma to posunie...
Klaudia
Kongres byl naprosto úžasný 🙂 A i když byl ten týden pro mě dost hektický, tak jsem se nevzdávala a vide si aspoň pouštěla v autě při cestování 🙂 Největší AHA moment pro mě byl u videa s dýcháním, kdy už celkem dlouho dýchám pusou, takže se to teď snažím změnit. Dále u videa se stresem a dráhy energii v těle. Jste fakt skvělý holky, že děláte něco takového. Těším se na příště 🙂
Terka
Lucie Ratajská ja te zeru. Mas muj obrovsky dik za ten tyden plny energie a spousta AHA momentu, kterych se mi dostalo. Nejlepsi a nejklidneji zvladnuty tyden carodejky za poslednich mesicu zpet. Vysmatejsi, klidnejsi a spokojenejsi carodejku se mnou rodina fakt dlouho nezazila. Dychani s Terezkou bylo uchvatny, jsem rada, ze dychani nosem mam zazite a tve video o radosti me neskutecne nakoplo. Zari z tebe radost na dalku a ja jsem vdecna za tve sdileni;) Dekuju mockrat Luci
Jana

HOSTÉ

Radost v každodennosti

Lucie Ratajská

Více informací

Sexuální energie jako zdroj síly ženy

Mgr. Denisa Říha Palečková

Více informací

Energetické dráhy a jejich potenciál

Jana Minaříková

Více informací

Energie a jídlo

Lucie Bednářová

Více informací

Milenka v nás

Stella Adi Lalla Krenčejová

Více informací

Energie s malými dětmi nejen v kuchyni

Marcela Hrdá

Více informací

Karma není zdarma, tak makej

Mgr. Dana Čechmanová

Více informací

Laskavá zodpovědnost

Magda Křepelková

Více informací

Když psychosomatika nestačí - Germánská nová medicína

Gabriela Benešová

Více informací

Energie všímavosti

Kasia Korda

Více informací

Jak se naladit na své flow

Lucie Harnošová

Více informací

Obličejová jóga

Kateřina Pelcová

Více informací

Jak rozproudit energii v těle pomocí masážních bodů

Dagmar Kučerová

Více informací

Energie ženského cyklu

Niky Melia

Více informací

Energie v divoké přírodě

Štěpán a Melanie Matějkovi

Více informací

Cvičením k energii, radosti i klidu

Markéta Strnadová

Více informací

Jak tvořit skrze mandalu

Dana Brožová

Více informací

Jak stres (ne)ovlivňuje energii v životě

Martin Jotov

Více informací

Hormonálně vyladěná energie našeho těla

Mgr. Linda Lacinová

Více informací

Energie v aromaterapii

Petra Melichárková

Více informací

Dech - klíč k nervové soustavě i mysli

Tereza Kramerová

Více informací

Co o kongresu říkají ženy?

Ahoj Lucko. Ke Tvému Kongresu pro ženy - Energie v životě se mi podařilo připojit od středy. Ve všech tématech, která stihnu shlédnout, si něco najdu. Za dnešek pro mě TOP - Mgr. Dana Čechmanová - Karma není zdarma ... Především ta úžasná energie, která z Vás obou číší a doslova se na mě hrne z monitoru je prostě NEJ... 🙂 Děkuji, děkuji, děkuji ....
Sára
Všechna témata jsou krásná a zajímavá. Cítím to tak, jak to popisovala Marcelka......spoustu informaci máme, víme, ale vždy si přitáhneme to, co potřebujeme a od každého to zní jinak. Jsem za tento týden nasáklá jak houba......opravdu všechno funguje a vesmír nám posílá to, co potřebujeme.
Jana
Děkuji za bonus, každopádně potěšil 🙂 Zjišťuji, že dopoledne pro sebe u "nalévání poznání" je přesně to, co jsem teď potřebovala, abych se posunula. Takže obrovské díky všem tvůrkyním a tvůrcům kongresu, kteří se na něm podíleli!!!
Petra
všechna videa byla nádherně inspirující. U videa s Magdou jsem si říkala, jak je důležité opravdu se s tím sžít a pak s tou čistou zodpovědností žít. Ženy moje drahé Niki s Marcelkou, s vámi mi ta hodinka uběhla velmi rychle, s cykličností pracuji už rok, ale opakování je matkou moudrosti. Jste živé a radostné, ráda na vás koukám .
Iveta
Lu, Dakujem za uzasny, obohacujuci a velmi ( pre mna) prinosny kongres. Bol uzasny a som opat blizsie k tej mojej zivotnej skladacke.
Bára
Děkuji za další krásná a inspirativní videa! Dnes pro mě bylo nejbližší téma jídla, a to ne proto, že jsem si ho pustila při vaření ☺
Natálie

KOMPLETNÍ ZÁZNAM KONGRESU 

990,- 

Co koupí záznamu získáte?

  • Všech 22 videí
  • Navíc 22 audio záznamů, třeba pro poslech v autě
  • Díky členské sekci přístup ke všem videum a audio záznamům 24/7

Pokud chceš zažít tunu inspirace, pobýt s inspirujícími lidmi v pohodlí tvého domova, nebo kdekoliv právě budeš mít chuť a připojení k internetu, budeme se na Tebe těšit v této inspirační vlně Energie v životě.