Cvičením k energii, radosti i klidu

Jak se cvičením dobrat k energii, radosti i vnitřnímu klidu? Co můžeme udělat pro to, abychom měli sílu, pohyb nás těšil a dělal nám dobře? Které cvičení je pro nás v různých životních situacích vhodné a jak to poznat? Jsou chvíle, kdy je lepší necvičit a vybrat jinou cílenou léčbu? 
Na všechny tyto otázky vám odpoví zkušená fyzioterapeutka Markéta Strnadová. Probereme souvislosti mezi cvičením, čínskou medicínou i osobním rozvojem. Dostanete praktické tipy, jak lze cvičit i s malými dětmi, a rovnou si s námi můžete vyzkoušet cvičení, které vám pomůže během chvilky uvolnit se a začít načerpávat energii. Řekneme si také o souvislostech mezi pohybem a hubnutím a na co si dávat pozor.  
Těšíme se na vás, video se vážně povedlo! 🙂

Markéta Strnadová

Jsem zkušená fyzioterapeutka a učím lidi, jak se díky propojení znalostí o pohybovém aparátu, tradiční čínské medicíně a osobním rozvoji jednoduše a s úsměvem navždy uzdravit ze svých bolestí. Jak na těle, tak i na duši. 
Vytvořila jsem pro vás Vyprošťovák, který už 1400 lidem pomohl od bolesti zad za 10 minut cvičení denně. Učím také Yogarestart - speciální fyzioterapeutickou yogu, která velmi efektivně hojí nejenom tělo, ale i duši.
Všechny mé dárky si můžete zdarma stáhnout.
On-line kurz Aktivní ruky, který vás zadarmo naučí část mé fyzioterapeutické yogy.
Na přehled mých kurzů a tréninků se můžete podívat ke mě na stránku.

www.marketastrnadova.cz