Energie ženského cyklu

Také vnímáte, jak věci někdy krásně plynou a jindy se stávají skoro nepřekonatelnou překážkou? Jednou dokážete téměř předjímat, co si vaše okolí přeje a jindy vás slova druhých míjí, jako kdyby mluvili jazykem z jiné planety? Někdy se cítíte nejlépe ve společnosti druhých, jindy byste se raději odstěhovala na opuštěný ostrov? Divíte se, proč se někdy potřebujete jenom válet na gauči, když jste jinak velmi aktivní typ?

Jestli tomu tak je, můžete vydechnout! Jste naprosto v pořádku, protože pro náš ženský rytmus je to úplně přirozené. Pohybujeme se v cyklických fázích a každá z nich má jinou energii a přináší nám jiné kvality.  Když si jich nevšímáme, stává se nám, že jdeme samy proti sobě, protože chceme fungovat podle toho, co se od nás očekává, nebo co samy sobě naložíme. A pak jsme nespokojené, nevyladěné, bez energie. Když ale své fáze poznáme a naladíme se na ně, může nám to změnit život. Doslova! Cykličnost a její fáze nám poslouží jako mapa, která nás vždy bezpečně dovede zpátky k sobě. Zvu vás k tomu, abyste si přišly objevit svou cyklickou mapu.

Niky Melia

Jsem žena, partnerka, máma dvou malých bytostí, tvůrkyně a průvodkyně žen. Miluji život! Jeho umění, opravdovost, výzvy i dary, které nám přináší a vnímám jej jako nádhernou příležitost, kterou stojí za to prožít (ne jenom přežít). A na to vše je třeba energie!

Baví mě zkoumat její zdroje, které nacházím ve všímavosti, ženském cyklu, probuzených smyslech, výživě, pohybu, tanci! A s velkou vděčností doprovázím ženy na jejich cestě zpátky ke svým zdrojům, zpátky do svého těla, zpátky k sobě! Ráda sleduji, jak se v nich díky napojení na svou sílu a šťavnatou energii probouzí bohyně. A BOHYNĚ KVETOU DO KRÁSY!  Můj projekt Umělkyně života svádí k prožívání života a  i jako ambassadorka Energie v životě a průvodkyně Alchymie ženy mám bohatě příležitostí nechat se inspirovat a inspirovat ženy v tom, aby se životem nechaly svádět.