POBYT PRO MÁMY A MINI DCERY:
16.6. - 18.6. 2023

Cena s ubytováním, plnou penzí (vegetariánskou stravou) a programem

9 444,- Kč

Začátek pátek v 17 hodin večeří, konec v neděli ve 13 hodin.
Ubytování bude v malebné krajině Rusavy v CENTRUM ONENESS (ve 2 lůžkových pokojích)

Počet míst omezen, pokud máte nějaký dotaz napište na lu.ratajska@gmail.com do předmětu prosím napište Pobyt pro mámy a mini dcery

Pro závaznou rezervaci je potřeba uhradit zálohu 4 444,- Kč
- storno podmínky -
zrušení měsíc před akcí je to bez storno poplatku
14 dní před akcí je potřeba uhradit celou částku anebo za sebe najít náhradu. 
Zasláním zálohy souhlasíte se storno podmínkami. 

Pobytem vás provedou

Marcela Hrdá

Ze srdce ráda vytvářím pečující prostor pro ženy a raduji ze společného tvoření s dětmi a pro děti, které dostalo ještě další rozměr po narození mých dvou holčiček. Díky nim jsem pomalinku doputovala až sem a skloubením obou radostí s osobní zkušeností z pobytů pro mámy a dcery s Lucinkou vznikla touha a chuť rozšiřovat tento kouzelný a jedinečný čas pro pro podporu vzájemných vztahů maminka-dcera a maminka-děti."

Zuzka Balcárková

Díky pobytům, na které jsem začala jezdit se svou starší dcerkou, jsem si ještě více uvědomila, jak cenné jsou společně strávené chvíle. Snad každé dítko si užívá, když jeho maminka nemusí řešit každodenní povinnosti a může mu věnovat svou plnou pozornost. Je skvělé, že na těchto pobytech máme jediný úkol – užít si společný čas. Jsem vděčná, že mohu být součástí týmu, který pro vás vytvoří prostor, kde budete moci „jen“ být tady a teď pro svou dcerku. 

Lu Ratajská

“Cítím, tedy jsem."

Nejvíc mě asi vystihuje můj projekt Energie v životě. Když je v našem životě energie, máme chuť objevovat, tvořit, měnit, radovat se, milovat se…využívat svůj potenciál naplno s otevřeným sdrcem i přes všechny výzvy a zkušenosti, které život přináší 
S radostí v srdci pořádám pobyty pro Mámy a dcery i syny, děti jsou mi velkou inspirací jejich autentičností a bezbřehou radost z objevování světa.

Moc ráda pořádám i pobyty pro ženy, kde vycházím ze svých darů a zkušeností a vnímání ženské moudrosti v každé z nás.

Vysílám do světa inspiraci, kterou sama žiji.