POBYTY PRO MÁMY A SYNY

“Matky a děti mají zcela vlastní kategorii. Není silnějšího pouta na celém světě. Není jiné lásky tak okamžité a odpouštějící.”

Trávit čas se synem je jiné, než čas s dcerou, ať už v momentech akce, tak i ve chvílích klidu a já to miluju. Když máme pozornost jen jeden na druhého a uživáme si ty chvíle, tak jak nás baví oba dva.

Já totiž nejsem moc máma Amazonka, která se s ním pere, měčuje, leze po stromech a ani ty nemusíš a přesto můžeš být na svého syna naladěná a užít si s ním nádherný čas.

Potřebují od nás úplně něco jiného než od svého táty, děláme spolu něco jiného než dělá s tátou...

A takto bude i laděný pobyt pro Mámy a syny...

Budeme dělat klučičí aktivity, které naše malé muže budou bavit, a ty budeš mít na výběr. Stát se na víkend Amazonkou, která s nimi půjde po všech stopách dobrodružství, a užije si i tu akci, která pro ně bude nachystaná. Nebo můžeš v některých chvílích být přístavem a udržovat oheň v momentě, kdy budou na "lovu".

Během víkendu dáme klukům pocítit jejich mužskou sílu a zároveň je budeme sytit naší ženskou mateřskou energií.

Pobyt bude probíhat na Rusavě, kde je nádherná a podporující příroda. Když budeme mít štěstí, můžeme spatřit bílou laň, která chodí přímo do místa, kde budeme ubytovaní. Můžeme narazit na mloky, srny, daňky, ale taky se můžeme setkat sami se sebou a se svými syny. Osvobozené od všech každodenních úkolů a check listů. Jen my a naši synové, jejich svobodná klukovská energie přijímaná se vším co přijde.

POBYT PRO MÁMY A SYNY (5 až 11 let)

20.9. - 22.9. 2019

Začátek pátek večeří, konec v neděli obědem.
Speciální cena pro 1. pobyt je s ubytováním, jídlem a programem 6500,- pro oba (strava vegetariánská 3x denně)

Ubytování bude v malebné krajině Rusavy www.onenesscentrum.cz - ubytování je 2 lůžkových pokojích

Počet míst omezen, pokud máte nějaký dotaz napište na lu.ratajska@gmail.com do předmětu napiště POBYT PRO  MÁMY A SYNY

Pro závaznou rezervaci je potřeba uhradit zálohu 3000,- Kč

- storno podmínky -
zrušení měsíc před akcí je to bez storno poplatku
Při zrušení týden před akcí je potřeba uhradit celou částku anebo za sebe najít náhradu. 
Zasláním zálohy souhlasíte se storno podmínkami. 

Kdo vás bude provázet?

Lucka Ratajská

“Cítím, tedy jsem."

Nejvíc mě asi vystihuje můj projekt Energie v životě, protože když je v našem životě energie, máme chuť objevovat, tvořit, měnit, radovat se, milovat se…využívat svůj potenciál naplno, mnohdy ne protože.., ale přestože… 
Jsem máma dvou bytostí, které zapadají do mozaiky objevování sebe samé, ať už tím jaké výzvy přinášejí, tak jejich autentičností a bezbřehou radostí z objevování nového, ale i silou, jakou se staví za to, co cítí.

Vladí Koláčková

Jsem tetou v mateřské školce, ale už jako studentka jsem pracovala s dětmi ve Středisku volného času, jezdila jako vedoucí na tábory a vymýšlela aktivity pro volný čas dětí. S Luci jezdím na pobyty pro Mámy a dcery i mini dcery a jsou to pro mě nádherně strávené chvíle, kdy se maminky zbaví úkolů každodennosti, a jsou tam jenom pro svoji holčičku. Kluky baví jiné věci, takže pobyt je jinak laděný, ale jsem přesvědčená, že čas, kdy budou mít mámu jen pro sebe uvítají stejně jako holčičky.

Máte nějaký dotaz? 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Chcete dostávat informace o nových termínech pobytů?