POBYTY PRO TÁTY A SYNY

Vztah táty a syna je jedinečný a stojí za to dát mu svůj prostor.

Vztah táty a syna je jedinečný a stojí za to dát mu svůj prostor.

Často si uvědomuju, jak mého syna a vlastně i mě volá chuť být tím klukem, který běhá po lese a dělá věci, na které není ve městě prostor a čas...a které můžeme dělat spolu. Ty, které pro malé indiány voní dobrodžstvím a jsou opředeny tajemstvím.

Protože právě to, od nás naši synové často potřebují. Dovádět spolu, naladit se na sebe, dělat věci a vyprávět příběhy, které jsou jenom naše a ochutnat svobodu přírody.

Upřímně, mně samotnému se tyto věci často nedaří napasovat do běžného života, a vidím, že mého syna tolik volají.

Na některé si i potřebuje sáhnout, aby mohl kultivovat svou sílu, potkat se se svým vnitřním bojovníkem. Nechci ho v něm utlačit, přestože to vypadá, že se do dnešní doby tento aspekt nehodí, právě naopak. Chci ho kultivovat, aby mu mohl být oporou, a mohl mu sloužit v běžných situacích. 

Chci vás pozvat k tomu samému, pokud cítíte, že chcete nabídnout svému synovi čas jenom s vámi, my k tomu vytvoříme prostor a aktivity zajímavé pro malé indiány.

PS: Zajímavé i pro nás, táty, kteří si ještě pamatujeme jaké to je být malým klukem 😉

POBYT PRO TÁTY A SYNY

18. - 20. 6. 2021

Přijeďte si užít společný čas s dobrodružstvím, spaním v přírodě a spostou aktivit spojených s přírodou.

V pátek sraz přímo na místě (Sentice - okres Tišnov), kde společně postavíme naš tábor.

V sobotu a v neděli nás čeká program, který bude prolínat indiánská tématika.

Program bude tvořen tak, aby byl zajímavý pro syny i táty, ale hlavně, aby vám dal prostor být tady pro sebe, i být součástí komunity všech zůčastněných.

Málá ochutnávka toho, na co se můžete těšit- například slackline, lukostřelba, stavění několika druhů ohništ, střílení ze vzduchovky, společné tvoření rodinného talismanu, krátká noční výprava, večerní posezení u ohně... Program bude uzpůsobený podle počasí, ale hlavně si ho budeme tvořit my sami na místě, tak aby víkend stál za to.

Pro koho je akce určená: pro táty a kluky 5-9 let

Ubytování: ve vlastních stanech

Stravování: snídaně a obědy si zajišťuje každý sám. Večeře budeme připravovat společně, suroviny budou zajištěny

Cena  včetně večeří - táta a syn je 4500,-

Všem indiánům "HOWGH!"

Kdo vás bude provázet?

Ondra Ratajský

Jsem spokojený manžel a táta dvou dětí, syna Samuelka a dcery Mínušky.

Právě čas a pozornost jeden na jednoho u nás má velký úspěch při odlehčení spousty situací, které běžně přichází do života rodiny. Společný čas mě a syna dává tolik synovi, mně a celkově rodinné pohodě, že ho chci utvářet i pro ostatní táty a syny. Věřím, že je to ten nejlépe investovaný čas do našeho vztahu.

Jsem přesvědčený, že čas venku v přírodě s aktivitami, které budou podporovat právě klučičí energii, přinese tu lehkost bytí a naladění se na sebe i vám.

Tom Koláček

Já sám jsem jako malý s tátou trávil spoustu času v přírodě, kde jsme společně objevovali svět , a jsou to pro mě dodnes silné vzpomínky, které hřejí u srdce. Možná i proto jsem celé dětství jezdil, a pořád ještě rád jezdím na tábor jako táborový vedoucí. Čas venku, spojený se svobodou, kterou příroda nabízí je pro děti velký dar. Proto se moc těším na víkendy tátů a synů a atmosféru, kterou spolu vytvoříme. 

Máte nějaký dotaz? 

NEBO NÁM NAPIŠTE EMAIL

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.