Tým

Energie v životě 

Naše dary jsou jako zářivé hvězdy, ale až dohromady tvoří nádherné souhvězdí.

Lucie Ratajská

Zvu Tě k niterní radosti v každodennosti, a to formou online programů, živých setkání a pobytů pro ženy i mámy a děti. Na vlnu radosti se můžeš naladit i Kartami Radosti, které vznikly jako podpora v mini krůčcích každodennosti. Tvá niterní radost může roztančit nejen Tvé tělo, ale celý Tvůj život...

Znáš to tiché blaho, kdy cítíš, že vše je jak má být? To ťuká radost na Tvé srdce..

Více informací

Viola Sekaninová

Máma tří dětiček na plný úvazek, spokojená manželka, taky kuchařka, uklízečka, doktorka, zpěvačka i příležitostná herečka, bohyně, milenka a někdy taky sedmihlavá saň ☺  

A právě děti jsou pro mě katalyzátorem spousty procesů a velkými učiteli, kteří mě vedou k větší a větší pravdivosti. S lehkostí jim vlastní dokážou vytáhnout na světlo i ty nejzastrčenější pocity a vzorce.

Užívám si výzvy, co mateřství a partnerství přináší a hledám poklady ukryté v obyčejných dnech.

Více informací

Vlaďka Koláčková

Ahoj já jsem Dáda, teda formálně jsem Vladí Koláčková, ale všichni okolo Luci mě znají jako Dádu, tak ať vám v tom nedělám nepořádek. Je mi velkým potěšením pohybovat se v Energii v životě.

Jsem nadšená z toho jak projekt funguje a z možnosti být součástí, potkávat se a spočinout v přítomnosti tolika inspirativních lidí. 

Více informací

Zuzana Ráčková

Jsem ne tak úplně tradiční MUDRa, která by ráda byla múdrá, a tak zkoumá život ze všech možných i nemožných stran a hraje si s ním na babu.

Mým tématem, ke kterému zvu ženy je DOVOLIT SI DOVOLIT - být, mít, přát si, žít... Mou vizí a velikým přáním je, aby ženy opustily všechna svá  “měla bych” a dovolily si být těmi, kým skutečně jsou ve svých nitrech. 

Více informací

Marcela Hrdá

Tvořit pro ženy a být součástí ENERGIE V ŽIVOTĚ pro mě znamená nořit se do větších hlubin sebe samé, vyživovat se laskavou energií a radostí a tuto sytící esenci předávat nazpět ženám, aby mohly prozkoumávat své dary, uvidět svoji jedinečnost, rozkvétat a zářit.

Moc ráda bych Vás pozvala právě ke zkoumání a (znovu)objevování své vnitřní radosti, hravosti, lehkosti a všeho dalšího co sytí a podporuje vaši energii. Věřím, že máme možnost se rozhodnout kam směřujeme svoji pozornost, co podporujeme a čím se vyživujeme. Chtěla bych vás proto podpořit ve směřování pozornosti tam, kde je zároveň opečované i srdce, kde se cítí hezky a mile, kde se cítíte "doma". Věřím, že každá můžeme mít naplněný život, otevřené a radostné srdce a být sama se sebou v rovnováze a souladu.

Více informací