Vladimíra Koláčková

Ahoj já jsem Dáda, teda formálně jsem Vladí Koláčková, ale všichni okolo Luci mě znají jako Dádu, tak ať vám v tom nedělám nepořádek. Je mi velkým potěšením pohybovat se v Energii v životě.

Proč tvořím pro Energii v životě?

Jsem nadšená z toho jak projekt funguje a z možnosti být součástí, potkávat se a spočinout v přítomnosti tolika inspirativních lidí. 

K čemu vás zvu? Co přináším?

V Energii tvořím spoustu menších či větších detailů, ať už třeba přepisováním "tužky" Luci, kdy ona stvoří karty a já jim dávám digi formu, aby mohly putovat až k vám. Nebo si hraji s pracovními listy, které vznikají do kurzu z Lucčiných videí. 

Do Energie ráda vnáším mé vhledy a nápady, kdy z těch krásných a mnohdy širokých vizí vidím praktické detaily a jdu rovnou do akce 😀 A právě tak třeba vznikají nápady k tvoření na pobyty nebo na výzdobu při živých akcích a další praktické, ale zároveň tvořivé věci. Právě teď propojuji Karty Radosti s různými e-shopy, kde je doufám už brzy budete moci najít.

Kde se můžeme potkat?

Na víkendových pobytech nebo živých akcích a potom skrze materiály, které si možná doma tisknete, nebo když si taháte kartu Radosti.

Co mi roztáčí mé vnitřní kolo radosti?

Má největší realizace je ve spolutvoření pobytů pro Mámy a dcery a Mámy a syny. Vím, že do tvorby v Energii v životě vnáším svůj klid a uzemnění během tvoření. 
Vnímám, že mi Energie v životě dává prostor rozšiřovat svoji kreativitu a láskyplnost a za to jsem moc ráda...