REFERENCE

Podívejte se co o nás, o produktech a o své energii v životě řekli ostatní

Terezka Kramerová, průvodkyně po krajině mysli, navíc i skvělá žena a její zkušenost s naší spoluprácí 💖 Terezka má spoustu zajímavých projektů, které pomáhají ostatním na těle i na duši. A tak se teď opečovává i ona...každý z nás si takovou péči zaslouží Knihu Dívka z havraními křídly moc doporučuji a nejen ji 

David Kolář

Obchodník, který se s ničím moc nemaže. My to spolu máme trochu jinak...poslechněte si sami...

 

Nikola Melia

za chvili...

 

Jestli je někdo strukturovaný a má v sobě hloubku, tak je to Jitka Zoderová. Její slova míří přesně, proto když jsme my viděli video poprvé, dotklo se nás víc, než bychom čekali.

 

Martin Hanzal

Když někdo mnohem víc dává než dostává, dřív nebo později se to projeví na jeho těle. A o tom má Martin co vyprávět...

 

babička Miluška

Miluška přijela s velkou bolestí zad a krku, která ji znemožňovala se i otočit. Podělila se o svou zkušenost s úlevou od bolesti. Obdivuju její statečnost sdílet svou zkušenost před kamerou :) 

 

Jana Hanzalová

Janička o sobě říká, že je dinosaurus...nerada zkouší nové věci. Od té doby, co má vyživené tělo, díky "náhodě" je to i ze změnami jinak a nejen s nimi...

 

Další reference

"Měla jsem hodně stresové období, téměř celý den jsem měla křeče v břiše a můj vyoperovaný žlučník tomu moc nepřidal (chudáci játra). Ze začátku jsem tomu nevěřila a nedávala jsem mu velkou šanci. Po týdenním užívání však nastal velký šok. Křeče se objevovaly jen 1-2x denně, a někdy vůbec, stresové situace jsem začala zvládat s nadhledem - bez nervů. Měla jsem víc energie a cítila se šťastnější. Teď ho užívam necelý měsíc a křeče téměř ustaly a energie je pořád, a jako bonus mi zmizely pigmentové skvrny, s kterými jsem se trápila skoro 2 roky. Jediné co mě mrzí je, že jsem ho nezačala brát už dřív. Děkuji Luci"
Simča 31 letmaminka na mateřské dovolené
"Musím říct ze jsem skeptik ke všemu, ale k mému údivu můžu znovu řídit za šera nebo při setmění. Dříve jsem s tím měl docela problémy, jelikož jsem neviděl. Teď můžu bez problému si i rozsvítit i v autě a jedu dál:-) co se týka zdraví , musím říct že je to paráda. Dřív mě složilo kýchnutí od souseda a teď? Teď mi to vůbec nevadí. Cítím se lépe i po duševní stránce, nejsem tak protivnej a napjatej."
Michal, 28 letoperátor výrobní linky
"Když jsem začal užívat housenici tak zhruba do týdne jsem nepotřeboval prášky na pálení žáhy která mě pálila jinak každé ráno , další problém byl se žlučnikovymi kameny, měl jsem jít na operaci, jelikož jsem měl zlucnikove záchvaty co týden . Od té doby nic, do dnes jsem na žádné operaci nebyl a dietu taky nedržím."
Robert, 34 letobchodník
"Největší změnu a posun vidím v nárustu energie. Dřív jsem byla schopná doslova prospat celý den a stejně jsem byla pořád unavená. Teď se probouzim ráno opravdu svěží, dokonce i časně rano a to nepotřebuji ani budík. Srovnal se mi naprosto rytmus spánku. Další velký posun vidim na psychice, jsem naprosto vyrovnana a pomalu už nevím, co je to mít špatnou náladu."
Simča, 29 letpodnikatelka
"Já jsem začala být brzy o poznaní míň nervózní. Měla jsem téměř okamžitě vice energie. Dřív jsem bývala hned nemocná a najednou rýmu v pohodě ustojím. A jestli to není jen po šamponu, tak se mi dost zlepšily vlasy. Méně mi vypadávaji a jsou na pohled zdravejší."
Veronika, 27 letobchodník ve financích
"Když jsem se dokopala k pravidelnému užívání, zpevnily se mi nehty, méně padaly vlasy. Přestože jsem procházela velmi náročným obdobím, měla jsem pořád hodně energie."
Lucka, 33 letwww.montessorihracky.cz
“Necekala jsem vlastne nic a jsem za to rada, protoze to, co prislo je pecka! Nejsem unavena a rano se budim s usmevem na tvari. Jo a navic jsem zhubla 3 kila, uplne neumyslne, protoze proste nemam chut na sladky.”
Silva
"Je to vsechno super 😁 tak nejak jsem nevedela co ocekavam, ale to co prislo je super. Se zlobivou housenkou jsem se zkamaradila 😉 Tak nejak nepocituju prival energie ono to pri mem tempu asi nejde, ale tak nejak jsem vypozorovala, ZE SE MI CHCE... asi nevim jak lepe to popsat. Stiham tempo maleho a vecer nepadam na pusu unavou. Coz je to, co mi absolutne vyhovuje. 😍"
Marie
Moji milí, s Luci to není jen "klasická" konzultace, má velikou přidanou hodnotu 😍 Já měla jasno, že vyživění potřebuji a těšila jsem se. Překvapilo mě ale, jaké nepříjemné pocity se mi na začátku objevily. Později jsme přišly na to, že to byl strach vzdát se starého nastavení... Nenechte se tedy odradit! :) Luci je úžasná, připadala jsem si jako při rozhovoru s nejlepší kamarádkou, velice jemně s porozuměním i s nadhledem se se mnou pobavila o souvisostech, povzbudila mě a řekla třeba i své zkušenosti ze života. Byla jsem nadšená a chtěla co nejdříve další konzultaci! Byl to opravdový balzám pro duši... 😍 ještě jednou Lucí děkuji za povzbuzení, uklidnění a dodání odvahy! 😍
"Luci, tak měsíc na vitamínech a dějí se fakt “zázraky”. Nečekala jsem tak rychlou změnu, protože je to teď pro mě psychicky náročné období, a přesto ten nárůst energie je fakt znatelný. Sama od sebe se budím v 5:30 plná síly. Co je pro mě ale největší šok je totální změna chutí. Naprosto mi zmizela chuť na cukr a sacharidy, pečivo celkově.. já přílohový typ 😀. Moc se těším, jak to půjde dál… 😉"
Lucka
Vitamíny beru cca 14dní a je to fakt poznat! O víkendu jsem dopoledne sbírali brambory a odpoledne jsme šli na trnky, takže zátěž veliká a já to zvládla na výbornou. večer byli všichni k.o. a já jsem měla ještě plno energie 😀”
Evča
“Jeden poznatek-už po pár dnech užívání doplňků nemám chuť na sladké a nepotřebovala jsem doping ani v náročných dnech balení a chystaní…"
Hanka
“A jeste, vitaminy beru tyden, zda se, ze pomalu zacinaji pusobit, zvladam lepe noci a nejsem tak unavena...ale je to jen par dni, tak urcite bude sila pokracovat:-)
Irenka
"Jinak bereme něco přes týden a já potřebuji minimálně o hodinu méně spánku 🤔😬?!?!? !!! A prostě nejsem unavená 🙃" "Ještě jeden manželův efekt, vůbec nemá chuť na sladký a pohled na skladký ho nechává chladným... to je novinka a v takové náročné fázi s minimem spánku snad absolutně nemožný.”
Nikolka
“Dobrý den Luci, chci vám poděkovat za doporučení Lifepack a omega. Výsledky všechny v pořádku a od te doby ledviny i mocak taky ok.Stale uzivam a je pravda ze si myslím že díky tomto vitaminum se cítím lépe než normálne😊Mějte krásný den”
Veronika
“Necekala jsem vlastne nic a jsem za to rada, protoze to, co prislo je pecka! Nejsem unavena a rano se budim s usmevem na tvari. Jo a navic jsem zhubla 3 kila, uplne neumyslne, protoze proste nemam chut na sladky.”
Silva
"Fakt se citim lip 🙂 a mam aj pocit ze se me zlepšila kuze na rukou. Mela jsem tam takovou krupicku a je fuc 🙂. To je bájo 😍”
Eva