VŠECHNA VIDEA A BONUSY

Je libo repete nějakého tématu? všechna videa a bonusy na jednom místě a navždy pro tebe...

1. DEN - Ženy na piedestalu

Jako první otevřeme téma, toho kým se necháváme inspirovat, ovlivňovat a jak to na nás působí. Je to proto, abychom si uvědomily, kdy nás inspirace podporuje a kdy naopak bere naši jistotu a kompetence. 

2. DEN - Energie počátku

Ať už početí miminka, šestinedělí a celé mateřství je každý další počátek něčeho nového, který přináší mnoho výzev, a jednou z nich je uvědomit si, jak to v tom všem mám já…jaké mám zásoby energie a laskavosti? A kde je vzít?

3. DEN - Ostrůvky radosti

tipy jak si budovat své ostrůvky radosti i ve dnech, kdy máš pocit, že to prostě nejde a čas pro sebe zůstává jen ve snové variantě.

4. DEN - Výživa těhotenství

+ ebook aktivity pro děti

Výživa v těhotenství se podíváme na to, jak důležité je, co žena v těhotenství jí a jak to ovlivňuje ji i miminko. A pokud to pro tebe není zrovna aktuální téma, tak přijmi jako malý dárek e-book s inspirací aktivit, které spolu můžete udělat s tématikou oslavy Země.

5. DEN

Desátý princip Kontaktního rodičovství - jak na rady zvenku

Protože v období těhotenství a mateřství dostávame ty "nezjaručenější", ale zároveň často nevyžádané rady. Protože je to někdy velmi bolavé téma, hlavně pro nás mámy.

6. DEN

Jak jíst zdravě a vyváženě v mateřství

+ průvodce zdravým stravováním

Jako první otevřeme téma, toho kým se necháváme inspirovat, ovlivňovat a jak to na nás působí. Je to proto, abychom si uvědomily, kdy nás inspirace podporuje a kdy naopak bere naši jistotu a kompetence. 

7. DEN

Očekávání + píseň Síla ženy

Jak často na něco čekáš, něco očekáváš?
Mám pocit, že jestli něco dokáže pošlapat naše vztahy, ale i jakékoliv zážitky, a možná i náš život, tak je to očekávání. 
Tato píseň Tě podpoří ve znovuobjevení a utvrzení své síly, v probuzení
Bohyně v Tobě...
Této písni soukromě říkám šamanská, je nespoutaná a
velmi silná.

8. DEN

Ve svém těle doma

+ Ebook 5+1 návyků pro vaši domácnosti

Jako ženy a mámy klademe na své tělo často velké nároky. Chceme aby fungovalo a dobře vypadalo. A přitom se k němu často chováme jako k „cizímu“. Jak se vrátit do svého těla a jak o něj pečovat, aby nám opět proudila energie a my se ve svém těle cítily dobře?
V ebooku naleznete 5+1 nejoblíbenějších návyků pro Vaši domácnost, se kterými už nebudete mít pocit, že neustále jen uklízíte. Vaše domácnost se promění v místo, které budete milovat.

9. DEN

Emoce

EMOCE jsou dobrým sluhou, špatným pánem. 
Jestli je někdo na emoce autentický, jsou to děti. Neřeší co si o tom budeme myslet, prostě je vyndají kdykoliv a kdekoliv potřebuji… Jak často emoce v sobě držíme my? Přemýšlela jsi někdy nad tím, jak moc nám to může ubližovat a vysilovat nás to?

10. DEN

Kontaktní rodičovství a jeho nástrahy

Temá, které se prolíná od těhotenství, ale jde dál celým mateřstvím, a je ve finále nejvíc o nás samých… Jako všechna témata v našem životě, že? 

Dnes o Kontaktním rodičovství, něco co mě obrovsky podpořilo po prvním porodu…

Jak kdybych sbírala zpět své kompetence… pomaličku, někdy přes bolest vlastních prožitků, ale postupně jednu za druhou. Jsem za to tolik vděčná… protože to byl střípek, který zapadl do mé skládanky sebepoznávání a vývoje.