Semínko RADOSTI do každého dne

Niterní radost Tě může provázet na cestě životem a může být i výtahem Tvého duchovního vývoje. Pozvedne energii, Tvé vibrace a otevře nové pohledy na svět. Vnese do situací světlo a nadhled. 

  • Objevit v sobě zdroj radosti znamená otevřít své srdce a vydat se na cestu zkoumání JAK TO V ŽIVOTĚ MÁM JÁ?
  • Radost z nitra se zrcadlí ve Tvých očích a stane se Tvým nastavením, ze kterého vstupuješ do všech situací ve svém životě
  • Radost Tě zve prožívat okamžiky srdcem a znovu a znovu potvrzuje, že je v pořádku mít se v životě hezky
  • Radost, která tryská z našeho nitra má jen málo společného s radostí podmíněnou vnějším impulsem jako jsou třeba dárky
  • Pokud Ti to rezonuje a chceš pozvat nebo ukotvit radost ve svých dnech, tyto karty Tě laskavě a hravě provedou
  • Budou Ti připomínat, jak se na svou radost znovu a znovu ladit
  • Budou se Tě ptát na otázky, které mohou otevřít dveře Tvé radosti
  • Budou Ti dávat odpovědi na otázky, které aktuálně řešíš a poukazovat na témata, se kterými Tvé dotazy souvisí.

53 RADOSTÍ do každého dne 

♥️  Malá zamyšlení

♥️  Připomenutí jak se vracet zpět ke své radosti

♥️  Otázky pro Tebe, které jsou s radostí úzce spjaté

♥️  Tipy na to, jak prozářit všednost

EKOlogické

Z maličkostí se skládá náš svět. Proto mi moc záleželo na tom, aby karty byly co nejšetrnější k přírodě a ten balíček radosti , který Ti dojde, měl přesah i pro Tebe. 

Byla to mise na dlouhé lokte, ale ukázalo se, že když je záměr ze srdce, cesta se otevře. Protože věř nebo ne, eko karty prý ještě nikdo netisknul.

A tak karty Radosti, které k Tobě doputují jsou tisknuté na odolném eko papíru a jsou příjemné na omak.

Navíc za každý balíček karet vyslaný do světa za Tebe zasadíme jeden strom.

Kolo radosti se roztáčí, naskočíš? ♥️

Jak s kartami Radosti pracovat?

♥️  Karty můžeš používat jako inspiraci do každého dne. Zamícháš a vytáhneš si libovolnou kartu

♥️  Můžeš položit otázku, která je pro Tebe aktuální a vytáhnout si k ní kartu s inspirací, nebo jemným navedením.

♥️  Nebo jen rozložit balíček na stole a vytáhnout tu, která Tě přitáhne.

Nejdůležitější moment přichází po vytažení Tvé karty. Udělej si chvilku a nalaď se na to, co sis vytáhla.

Ať už to bude tip pro dnešní den, otázka nebo zamyšlení.

Věci ve Tvém životě se hnou až v momentě kdy dáš ve své mysli prostor tématům spojeným s radostí a Tvou energií.

Možná Tě překvapí, že přijde období, kdy si budeš tahat pořád stejnou kartu, že by náhoda? 🙂 Zkušenosti žen ukazují, že při tahání karet, prostě odpovědi sedí.

Co říkají na karty ženy co už je mají

Z náramku cítím neskutečnou energii a věřím, že bude plnit svůj úkol přesně tak dlouho, jak bude třeba.. No a karty Radosti? Prostě nádhera. Hned první vytažená sedí s jedním z mých obrovských témat nepřijetí sebe sama.. Je na čase to změnit...
Luci Hlobilová
Karty Radosti moc ráda používám..ne každý den, ale mám je na stolečku a když přijde pnutí...vytahuji:-) Vždy krásné uvědomění. Děkuji za ně ❤️
Irene Gallo
Taham několikrát do týdne, netvrdím, ze každý den, ale ob den určitě. Dneska jsem dokonce premyslela, jestli ty kartičky nemám nějaké cinkmuté, ze se mi nabízejí dokola ty samé.
Iva
Teraz mame obdobie, kedy si s dcerkou tahame kazdy den a moc ju to bavi 🙂 a vymysla k tomu krasne odpovede 🙂 a paci sa mi, ze uz tak male deti to trochu nakopne premyslat napr. Nad stastim..padla tam otazka, co ju robi najstastnejsou a jej okamzita odpoved bola:barbie a my to pak rozoberame a vysvetlujem jej, ja to mam zas ja..a mame zase o krok blizsie k sebe kazdy den Klaudia P
Klaudia
Karty radosti jsou prostě boží!!! Já je naprosto miluju a opravdu s nimi pracuji často. Jsou to mé nejoblíbenější karty právě proto, že po nich můžu sáhnout každý den. Je to pro mě takové zastavení a uvědomění si TADY a TEĎ. Pomáhají mi naladit se na sebe a vidět radost v běžných dnech. Moc moc všem doporučuji!
Violka Sekaninová
Já ty Karty prostě miluju. Kromě toho, že jsou nádherné, je z nich cítit, že jsou vytvořeny s láskou. Znám jejich příběh od zrodu po realizaci a spolupráce několika výjimečných žen z nich udělala opravdu nádhernost. Ráda s nimi pracuji. A to jak osobně, tak při práci s klientkami. Ze srdce ráda je doporučuji dál, třeba jako nevšední dárek, pro vás nebo vaše blízké
Zuzka Ráčková
Karty Radosti jsou pro mě srdcovkou, protože vím, s jakou láskou a záměrem byly tvořeny a komu se rodily v srdci. Cítím z nich nádherně jemnou a laskavou - Lucinčinu - energii, která pohladí, povzbudí, pomůže na věci kouknout z jiného úhlu, něco si zvědomit, upřímně si odpovědět, zamyslet se... vždy ve veliké jemnosti. Velice často se přistihnu, jak se nad nimi usmívám, když je mám v ruce, protože z nich proudí světlo Radosti a hezky mě vrací do přítomnosti, k sobě, k tomu, co je opravdu důležité - k lásce a pocitu, že se vše děje dobře a že v tom velkoměřítku je to prostě úplně skvělý, že jsme tady na světě a že RADOST je tu pro každého, ale je to na nás, jak se jí otevřeme a jak ji k sobě pustíme. I když mi třeba zrovna není do smíchu, tak mě karty dokáží pohladit a nasměrovat za světlem a pak s pocitem vnitřního klidu zase mohu pokračovat dál. Karty jsou malé rozměrem (ideální s sebou do kabelky :-)), ale převeliké tím co předávají.
Marcelka Hrdá

Jak KARTY RADOSTI vypadají?

Zní Ti hezky myšlenka otevřít se ve svém životě více své radosti? Malá ukázka z balíčku...

Pro koho jsem karty tvořila?

Původně byly karty tvořené k online kurzu Energie ženy, ale zprávy od vás i zkušenosti žen z kurzu zařídily, že půjdou do světa pro všechny ženy, které si radost zavolá. 

Můžou být pro Tebe jako sebepečující dárek, ale můžou být i jako milý dárek pro nějakou Tvou blízkou ženu.

BONUS KE KAŽDÉMU BALÍČKU KARET

Nabitý náramek mantrou nejvyšší ochrany

Náramek do sebe vtahuje negativitu, se kterou se potkáte. Ať už jsou to lidé, situace nebo osobní chmury. 

Po nějaké čase může začít náramek pálit, náhle se sám rozváže, nebo prostě upadne.

To je moment, kdy je čas se s ním rozloučit. 

Náramek můžeš hodit do odpadu, nebo ho spálit v ohni. Nikdy náramek nestříhej, buď ho stáhni z ruky, nebo přepal - např vonnou tyčinkou. 

Zkušenosti s náramky se liší od hřejivých pocitů, zvýšení energie nebo lepší zvládání náročnějších situací, až po pocit, že je náramek najednou těžký a musí z ruky pryč.

TVŮRKYNĚ KARET

Lucka Ratajská

Zvu Tě k niterní radosti v každodennosti a to formou online programů, živých setkání a pobytů pro ženy i mámy a děti. Na vlnu radosti se můžeš naladit i Kartami Radosti, které loni vyšly v eko verzi. Tvá niterní radost může roztančit nejen Tvé tělo, ale celý Tvůj život...

Znáš to tiché blaho, kdy cítíš, že vše je jak má být? To ťuká radost na Tvé srdce...

Přidej se k 869 ženám, kterým už karty dělají radost

KARTY RADOSTI
390,- Kč
+ Nabitý náramek mantrou nejvyšší ochrany

Kde si můžete také karty prohlédnout a rovnou koupit?

V Brněské prodejně Vitalvibe:

V Brněském centru RESTARTUJSE:

PODĚKOVÁNÍ

MARII - ANNĚ JAŠKOVÉ

Moc děkuji úžasné Marušce, protože právě díky ní jsou karty i krabička malované ručně, a vypadají takto nádherně a originálně. 

 

Více o Anně

VLADÍ KOLÁČKOVÉ

Této ženě patří díky za mnohé, mimo jiné i za trpělivost, za každou další konečnou verzi, kterou jsem znovu ještě přetvářela 🙂 Díky Vladí dostaly karty konečnou grafickou podobu a mohly putovat do tisku.

A velké díky patří všem ženám, které karty používají a sdílí, že jim dělají radost. Právě to byl jeden z impulsů nenechat je jen pro ženy z kurzu a poslat je mezi vás ♥️