ONLINE KLUB

ENERGIE V ŽIVOTĚ

Objev svoji niterní radost

"Radost je pocit svobody, který se rodí z naší vděčnosti za to, že jsme naživu "

Genové klíče

ZÁMĚR KLUBU

 • Místo, které Tě bude vyživovat, aktivovat a podporovat od klíčení semínka niterní radosti až po plody, které Ti cesta přinese
 • Prostor pro růst Tvé radosti, Tvé energie v životě s tématy, která pro Tebe budou nachystaná.
 • Místo, kde budeš moci inspiraci čerpat, ale zároveň být sama inspirací tím, že budeš mít možnost autenticky sdílet svůj příběh, svou zkušenost či aktuální část Tvé cesty.

Co najdeš v klubu Energie v životě

 • Klub provází témata vnitřního sebepoznávání, odkládání iluzí a sebedestruktivních nastavení. Abychom měly linku témat, která se na naší cestě otevírají ve spirále, přizvaly jsme moudrost přírody a její cyklus roku.
 • Klub není prostor, který tě zve k nekonečnému řešení sebe samé, protože i to je pastička sebestřednosti a častá seberozvojová nabídka...
 • V Energii v životě tvoříme pole, kde se každá za sebe, a společně vzájemně uvolňujeme do důvěry v život.
 • Pouštíme zažité vzorce, kterých se držíme jen protože je známe, bez reflexe, zda nám přinášejí podporující prostředí pro náš vývoj... 
 • Dáváme více a více prostoru vnitřní moudrosti a ladíme se na komunikaci s ní...
 • V praxi to vypadá tak, že nás provází kolo roku, které nese konkrétní témata v souladu s přírodou, jejíž jsme nedílnou součástí.

S kolem roku se pojí 8 rituálů

Ty získáš inspiraci jak si rituál udělat sama, dostaneš pozvánku projít si ho se ženami v klubu společně online, či osobně - postupně na více a více místech naší republiky.


Téma podzimu - "sklízím & proměňuji"

Můj čas změny / transformace, uvědomění si své prosperity
a vnímání své podstaty

Semena zimy, která na jaře vyrostla, v létě zesílila teď dozrávají v plody - zralost

Stahuji se dovnitř já i příroda- do semen, ve kterých je zkušenost z prožitého & zároveň naděje na nový život

Dokončuji, sklízím a třídím. Vidím plody své práce

Zhodnocuji - co pustím a co si nechám?


Téma zimy - "vnímám sebe, vnímám tebe"

Můj čas přijetí, odpoutání se rozpoznání vlastní síly osvobození, nalezení naděje & důvěry pro nové.

Pochopení & moudrost

Přijetí svého místa

Sny a myšlenky

odpočinek, introspekce, vize


Téma jara - "já rostu, já tvořím"

Můj čas probuzení, změny inspirace.

Otevírám se světu, novému konání, tvořivosti

Vdechuji život svým snům

Mám odvahu k činům

Důvěřuji v uskutečnění svých snů


Téma léta - "já cítím, já miluji"

Můj čas zhmotnění snů zimy radosti z plnosti bytí, rozšiřování obzorů sounáležitosti & sdílení. Učím se přijetí sebe sama & hospodaření s vlastní energií.

Otevírám se životu, všemi smysly vnímám tep života

Spojuji zkušenosti minulosti s nadějí budoucnosti

Jsem naplněná přítomností, nabírám síly - zpevňuji

Tvořím dostatečné zásoby pozitivních emocí pro temnější část roku


Slovanské bohyně

Slovanské bohyně nám dávají možnost rozpoznat a integrovat své vnitřní archetypy a jejich kvality. Nelze se do nich napasovat, nebo si na ně hrát, lze je v sobě objevovat vrstvu po vrstvě. Každý měsíc Ti představíme jednotlivé bohyně a jejich kvality


Tradiční Čínská medicína

Díky spolutvoření je další linkou klubu Tradiční čínská medicína, kterou přináší skvělá lékárnice Luci Turečková, která je zaměřená na přírodní řešení věcí, je jí blízká právě TČM, homeopatie a bylinky. Můžeš se těšit na inspiraci pěti elementů, propojení s meridiány, výživou těla pomocí jídla i aktivit a další tipy.


Propojení s tělem pomocí jógy

Dalším spolutvořivým aspektem je propojení s tělem pomocí jógy díky Janče Daňkové. Pomocí této praxe chce do Klubu přinášet inspiraci pro ostatní ženy, možnost zastavení a naslouchání svému tělu a srdci. 

Doposud se v klubu ukázalo, že jsme každý měsíc dostaly možnost odhodit velké vrstvy iluzí a vzorců, které nás omezují. Všechna témata, která v Klubu proběhla jsou Ti k dispozici po celou dobu členství. Můžeš se tak pustit do průzkumu čehokoliv, co přitáhne Tvoji pozornost.

Klub pro tebe tvoříme jako tým, čímž přinášíme i rozmanitost a větší šíři možností. Spolu-tvoření je něco, co se jako společnost učíme a já jsem moc vděčná, že Ti ho můžeme v Klubu nabídnout a dál Tě takto inspirovat.

Víme, že když žena září svou jedinečností a radostí ze života, zasévá tuto záři jako semínko radosti kamkoliv její noha šlápne, čehokoliv se dotkne svým srdcem. Dává nám velký smysl tvořit prostor, kde si ženy mohou spočnout a naladit se na svoji energii, aby tak mohly samy dál a více zářit.

Nebudeme slibovat, že Ti změníme život...ten si totiž změníš Ty sama každým svým krokem 

Jak to v klubu funguje?

 • Nejvíce živo je v klubové FB skupině, kde spolu sdílíme nejen společné téma měsíce a je zde prostor pro Tvé dotazy a otevřené sdílení
 • Jsi zvaná na pravidelné online kruhy, které jsou přímo ve skupině
 • Není důležité odkud vycházíš, ale kam kráčíš. Jdeme k tématům přímo, skrze svá srdce a vždy je v hlavní roli Tvůj jedinečný příběh.
 • Otevíráme pro Tebe možnosti nahlédnout jinak na zažité věci v našich životech a tím udělat další krok k vnitřní svobodě
 • Do tvoření klubu se zapojují další a další ženy, které v něm jsou a tvoří pro klub možnost společných online rituálů kola roku, TČM - Tradiční čínskou medicínu, či tekutění v těle
 • Všechna videa budeš mít současně i ve členské sekci a můžeš se k nim kdykoliv vrátit.
 • Můžeš se těšit na krásné podpůrné materiály jako jsou tapety na telefon, pracovní listy, dokumenty a další...
 • Speciální bonusy v podobě slev a dalších věcí, které jsou určené pouze pro Klub Energie v živote

Co v klubu nenajdeš

 • Nebudeme Ti říkat, co máš dělat, budeme se Tě ptát, jak to potřebuješ mít ve svém životě Ty?
 • Nebudeme vytvářet zábavu pro Tvé rozptýlení, ale výživu pro Tvou opravdovost
 • Nečekej teorii bez praxe... my sdílíme svoji cestu a ty se můžeš přidat, kroky na cestě už děláš ty.

Nabízíme inspiraci a praktické tipy naší vlastní cesty a školy života. Budeme tě podporovat v nových pohledech na situaci a hledání míst, ze kterých můžeš proměňovat to, jak se ve svém životě cítíš.

Jsi v tomto prostoru přijímaná v momentech průlomů i ve chvílích, kdy máš pocit, že slunce zrovna nesvítí. 

  Nemáme pro tebe návod na život, podpoříme Tě v objevování sebe samé.

Někdy je v životě až příliš husto v těch všech úkolech a jobovkách, že se nám náš klid zdá vzdálenější než výhra jackpotu. A to je důvod proč stojí za to být v poli, které v Tebe věří a ví, že ta cesta ven je tu i pro Tebe a na této cestě Tě podpoří.

Zuzi Balcárková

Marcelka Hrdá

Zuzi Ráčková

Možnost online konzultace

Váháš... aby to nebyl další stejný kurz, který ti leží v "šuplíku"? 

Máš otázku, která je pro tebe důležitá pro vstoupení do Klubu?

Potřebuješ zjistit více informací, které jsi nenašla zde na stránce? 

Využij možnosti 20 min konzultace či callu se Zuzi Balcárkovou, Marcelkou Hrdou, nebo Zuzi Ráčkovou a zjisti pro sebe, co potřebuješ. 

Prostor Klubu Energie v životě je místo, kde jsi vítaná, a je pro nás důležité, aby ses tady cítila dobře... Není naším cílem tě přesvědčit, že bys měla být součástí, ale dát ti potřebné informace k tomu, abys mohla udělat vědomé rozhodnutí.

Konzultace či call proběhne v předem domluvený čas. Stačí kliknout na jednotlivá jména a dostaneš se na fb konkrétní ženy. Prosíme o domluvu přes messenger.

Chceš mít své dny protkané energií a radostí?

Chceš se na sebe naladit a častěji slyšet hlas svého srdce?

Chceš místo rad zvenku najít cestu k tomu nejlepšímu rádci na světě, k sobě samé?

Chceš svou pozornost směřovat tam, kde je to pro Tebe důležité, nejen reagovat na vnější události?

Chceš se stát tvůrkyní svého života krok za krokem?

Co už teď v klubu najdeš?

43 inspirativních videí

23 rozvojových pracovních listů

2 niterní vizualizace

Měsíc mantrování

minikurz Manifestuj radost

kurz Tvoř svůj život z nadbytku

Co o klubu říkají další ženy?

Průvodkyně v Klubu Energie v životě

Lucka Ratajská

“Cítím, tedy jsem” 
Zvu Tě k niterní radosti v každodennosti, a to formou online programů, živých setkání a pobytů pro ženy i mámy a děti.

Je pro mě málo zůstat v mentálním nastavení nebo emočním poli, což je dnes velmi běžné v mnoha kurzech, a v určité fázi nevyhnutelné.

To "ono" leží ještě dál, za tímto prostorem, kde se běžně pohybujeme. Vyžaduje to jediné, naši ochotu prohlédnout hry, které se sebou i s jinými hrajeme. I to byl důvod, proč jsem se na nějaký čas stáhla z online prostoru a byla více pozorovatelem. Nechtěla jsem ženy vést k tomu zapikat se v neustálém motání a řešení emočního pole. Mým záměrem je podporovat ženy (nejen) v klubu k tomu, aby dokázaly projít až do podstaty sebe samé a to postupně ve více a více situacích, které život nabízí. 

Mnou nabízený směr je frekvence radosti... ta není emocí, nekolísá nahoru a dolů, jak to emoce běžně dělají, a hlavně, není závislá na vnějších okolnostech. Je mnohem širším prostorem než známe u emocí. Niterní radost vychází z vnitřního klidu. Tento klid je pak postupně přítomný ve více a více situacích, které se zvenku tváří jako náročné a nabízí vytvoření silných emocí. 

Mé poznání přichází z nitra, je to někdy pomalejší než by moje struktura chtěla, ale je to přesně napasované na to, co v životě dokáži uvidět či překročit. Postupně se otevírá i to, co dokáži předat dál. Nejen slovy, ale více a více energií, která je až za slovy. 

I proto mě neláká kurzová turistika s metodami ostatních (které mohou být i skvělé). Už od mala mě zajímala pravá podstata života... Možná jsem na to cestou i na chvíli zapomněla, o to víc jsem vděčná za postupné rozpomínání si a prohlubování spojení se zdrojem.


Zuzana Ráčková

Jsem vášnivou obdivovatelkou & objevovatelkou života. Objevení Kola roku & jeho darů, mi přineslo velké povolení & napojení na sebe skrze moudrost přírody. Stalo se mou velkou vášní & každý rok se do jeho mystérií nořím s větším nadšením & zvědavostí, jakou rovinu bytí &žití odkryju tentokrát. 
 

Toto téma přináším do klubu skrze slovanské bohyně, tipy na oslavu svátků kola roku & také skrze online kruhy věnované těmto svátkům. Mým přáním je inspirovat touto prastarou moudrostí ženy k tomu, aby se na ni rozpomněly & znovu ji začlenily do svého života. Tvořím také živé ženské kruhy v Brně, kde ženy mohou spočnout při zvukových relaxacích, vzájemně se obohatit sdílením svých příběhů & ochutnat tak vzájemnou pospolitost & přijetí. Mou druhou vášní je koučink s prvky NLP & hypnózy, který pak nabízím ženám na individuálních či online konzultacích.
 


Marcela Hrdá

Jsem velkou pozorovatelkou života a věřím, že každá v sobě neseme přesně ta semínka moudrosti a vědění, která potřebujeme pro vyklíčení do plného potenciálu našeho bytí tady na Zemi.

V Klubu tvořím prostor pro pravidelná setkávání žen v rámci online kruhů a zkoumání toho, co zrovna ta naše semínka potřebují pro rozvoj do své celistvosti. Ženám s velikou laskavostí nabízím i možnost osobních rituálů a poskytnutí ucelenější podpory tělu pomocí hloubkové výživy během individuálních konzultací. 


Zuzka Balcárková

Narodila jsem se ve znamení vah. Mým celoživotním tématem je tedy harmonie a rovnováha. Mám ráda, když vztahy, věci, chutě, barvy, jednoduše vše, ladí. 

Objevuji kouzlo toho, jak se postupně můj vnitřní svět propisuje do toho vnějšího a jsou postupně spolu více a více v souladu.

V Klubu Energie v životě mnohdy sdílím svou cestu, kdy se malými krůčky otevírám sobě i světu kolem. Věřím, že tím mohu další ženy inspirovat k tomu, že proměny jsou možné.

Dříve jsem to vše chtěla urvat hned naplno, tvrdila jsem, že intuici nemám a přála si ideálně návod na život. Až s Klubem a ženami v něm,  jsem pochopila, že je potřeba být k sobě laskavější a trpělivější. Dívat se do svého nitra, začít u sebe a nečekat, až se změní okolnosti či lidé ve vnějším světě.  

Mou momentální součástí je radost ze znovu-objeveného kouzla ženských setkání a sdílení, miluji menší či větší rituály, učím se plynout s ženským cyklem a přírodou venku, napojila jsem se na sílu ceremoniálního kakaa, mou vášní posledních dnů je i kouzlo vlastního dechu. Cítím velkou vděčnost, že mohu spolutvořit prostor na pobytech pro Mámy a mini dcery. 

Moc ráda tě provedu tím, jak je možné tyto věci zařadit jemně a postupně do svého běžného života.

Mimo projekt Energie v životě se věnuji i zkoumání nekonečných možností biorezonance a chvilky ticha si užívám při tvorbě šperků a dalších krásnověcí z minerálů a polodrahokamů.

Ceník klubu

Energie v životě

Jako bonus získáš záznam

Kurzu Tvoř svůj život z nadbytku v hodnotě 888,- ZDARMA.

V průběhu zkušebních 14 dní ti automaticky přijde další faktura s členským poplatkem podle zvolénoho období.

MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ
1 888,-
včetně 21% DPH
- záznam kurzu Tvoř svůj život z nadbytku v hodnotě 888,- ZDARMA
- Videa a prac. listy k jednotlivým tématům ve členské sekci
- Uzavřená klubová FB skupina se živými vysíláními
- Pravidelné online setkávání - Klubové ceny na akce a produtky
PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ
8 888,-
včetně 21% DPH
ušetříš 2440,- Kč
- záznam kurzu Tvoř svůj život z nadbytku v hodnotě 888,- ZDARMA
- Videa a prac. listy k jednotlivým tématům ve členské sekci
- Uzavřená klubová FB skupina se živými vysíláními
- Pravidelné online setkávání - Klubové ceny na akce a produtky

Potřebuješ ještě nějaké další informace?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.