Jsem moc ráda, že se zajímáš o sebe, své zdraví i naši zemi. Jako dárek ke kongresu UZDRAV SE máš tyto ONLINE KONGRESY ENERGIE V ŽIVOTĚ.

Soubor videí a audií, která budou další inspirací na Tvé cestě v objevování. 

Ať už si vybereš témata, která s Tebou rezonují, nebo si poslechneš postupně vše pro inspiraci, budu ráda, když mi dáš vědět jak se Ti videa líbila.

Ať Ti tento bonus přinese radost do Tvých dnů

S láskou a úctou

Lu


ONLINE

KONGRESY PRO ŽENY

ENERGIE V ŽIVOTĚ

2019 + 2020

37 INSPIRATIVNÍCH VIDEÍ 

"Když máš energii, máš všechno!"
Pak Tě baví život, děláš změny s větší lehkostí, máš chuť se milovat, jsi otevřená, spokojená, máš nadhled, věci Ti plynou…jsi ve flow!"

ONLINE

Kongres je inspirací a pozvánkou k tomu vzít energii, radost a živost ve Tvém životě do vlastních rukou a nakládat s ní přesně tak jak potřebuješ.

Je totiž jedno z jaké strany, z jakého tématu to vezmeš, důležité je neuvěřit, že je normální být pořád unavená, bez energie, nálady a radosti v životě.

Když jsem tento stav měla já, pořád mi v mysli zněla slova:"Takhle to příroda nevymyslela, takhle to být nemá..." nedala jsem pokoj, dokud jsem nenašla svou cestu, která vystřelila moji energii zpět do vysokých pater. Díky tomu se mi otevřely dveře k dalším a dalším tématům, na které pak byla chuť i energie.

A ráda bych k tomuto zkoumání a inspirování teď pozvala i Tebe! 

Ať už jsi na začátku cesty, nebo budeš dál rozšiřovat:

"Žij život jaký si přeješ a přej si život jaký žiješ."

Přehled témat 2019

Vytvořte si přístup do členské sekce.

Heslo vám přijde utomaticky na e-mail

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vytvoření a fungování vašeho účtu zdarma.