Lucka 

Můj život mi nedal žádné superschopnosti, jen posílil superschopnosti mně vlastní ☺

Možná to máš stejně…

Jsem máma se dvěma malými dětmi, které mi svým příchodem na svět změnily život.

Jak to bylo před “tím”? 

Chodila jsem do práce od dokončení střední školy, byla jsem zvyklá v práci trávit hodně času, udělala jsem u toho vysokou školu a měla pocit dobře našlápnuté kariéry i vlastní důležitosti.

Dokonce jsem byla přesvědčená, že to ani v budoucnu nebude jinak, že toto vše jde nakombinovat s rodinou, protože jsem supervýkonná 😂

Porodem syna se ve mně započala veká změna. Když jsem toho malého tvorečka držela v náručí, objevila jsem v sobě prostor, který jsem do té doby neznala… Můj vnitřní hlas začal být silnější a já si postupem času začala víc a víc uvědomovat jak to ve svém životě chci mít. (což je tedy podle mě proces na celý život, pokud se člověk nerozhodně zakrnět a umřít :))

Začala jsem si uvědomovat, že moje práce mě bavila díky lidem, kterými jsem se obklopovala, že pocit důležitosti je tak akorát potrava pro ego, že je pro mě důležitá nejen práce, kterou dělám, ale i vize firmy, kterou jako zaměstnanec plním.  Začala jsem řešit, jak je na tom můj zaměstnavatel a obecně ČR s polovičním úvazkem, protože představa, že budu v práci trávit tolik času začala být tím nemyslitelnější, čím starší syn byl. 

Nechtěla jsem přijít o čas, který vím, že uteče jak voda.

Začala se rodit myšlenka, která mě mnohdy budila ze spaní PROSÍM, AŤ MI PŘIJDE DO ŽIVOTA NĚCO, CO BUDU DĚLAT OPRAVDU S LÁSKOU A DĚLALA BYCH TO I ZADARMO, ALE BUDU SE TÍM MOCI ŽIVIT. Tato trochu kostrbatá věta byla vysílaným přáním na můj dream job, nedělat práci, která mi jen jde, ale práci, která mi dává smysl, je pro mě etická, pomáhá ostatním, budu u ní moct být s rodinou. 

Věci, které mě naplňovaly byla výživa těla v souvislostech, kurzy Kontaktního rodičovství, které jsem dělala, koučink, Montessori pedagogika a psychologie dětského vývoje… Chtěla jsem si nechat prostor nevědět, ale stejně tam vzadu byla myšlenka jak to bude dál.

Asi jsem vysílala dostatečně silně… 🙂

Radím vám s výživou těla doplňky, které mám odzkoušené na sobě, posunuji vás v plnění vašich snů a osobním rozvoji, otvírám možnosti, jak žít jinak a dělám vás krásnější 🙂