VIZUALIZACE NA ŠTĚSTÍ

Proměň letos novoroční předsevzetí za naladění se na svou esenci a zvýšení vlastní vibrace.

Letos už žádné hubnutí, opravdu ale opravdu pravidelné cvičení od 1.1. až do úmoru ani další výkonové a odříkající předsevzetí, které jsou motivované aspirací na dokonalost.

Je čas na laskavost k sobě samé, nasycení vlastní esencí a rozšíření své energie až...kam? Možná jak říká Buzz Rakeťák: "Do nekonečna a ještě dál!"

Po této vizualizaci se můžeš naladit na svůj příští rok a na to jak se chceš v jeho dnech cítit...a z toho začít tvořit svou Jantru.

Čas na akci bude na jaře, kdy Tě v tom podpoří i expanzivní energie jara a nových začátků.

Zima nezve k akci, ale k našim kořenům. Je to proces, který započal už na podzim a teď jde ještě hlouběji. “Co si chci ponechat do dalšího cyklu/jara, co nechám vymrznout a proměním na jaře v hnojivo a výživu mých kořenů?”

Proto se raději než na novoroční předsevzetí laďme na to, jak se chceme cítit v příštím roce, přijměme pozvánku dovnitř, a rozplyňme se v tomto pocitu. Bez podmínek, jak má vzniknout, jaké by měly být okolnosti…zůstaňme jen s touto esencí. Často si svoje přání blokujeme právě podmínkami, na kterých “trváme” a pak se může stát, že propásneme i to, že už se “TO” děje, jen úplně jinak, než jsme si představovali. Vesmír plní naše přání, ale dodává je většinou v jiném balíčku než čekáme…

Pojď mu naproti svým naladěním na štěstí