Když si ženy přivoní

Jestli něco miluju, znovu opakuji – m i l u j u – je okamžik, kdy si žena přičichne k vůni. Samozřejmě nejen ta, ale u žen toto dlouhodobě pozoruji nejintenzivněji. Když si přivoní k oleji, květině, sušené bylině či jakékoliv jiné vonné substanci, zastaví se v tu chvíli doslova celý svět. Ten svět ztichne a utvoří prostor pro svět docela jiný. Svět tam uvnitř. Protože ten venkovní v danou chvíli zcela přestává existovat, byť třebas jen na několik vteřin.

Zastaví se v tu chvíli doslova celý svět.

Scénář je kupodivu pokaždé skoro stejný. Jakmile se vonná substance přiblíží k nosíku, dotyčná pokaždé přivře oči. Za zavřenými víčky následně probíhají různé příběhy a ponory do světů, které máme každá jiné. Co však máme stejné, je to, že se nám zcela promění výraz ve tváři. Tvář se vyhladí, rysy změknou. Ústa se protáhnou do jemného úsměvu a koutky úst se mírně pozvednou. Vyhladí se čelo, obočí jemně povyskočí směrem vzhůru. Hrudník se mírně pozvedne a prohloubí. Celé tělo následně měkne také. A v ten okamžik se žena celá rozzáří zvláštním světlem, které následně prostupuje celou její auru. Prostě se rozzáří celá. Je to nádherný a neopakovatelný okamžik a mně se nikdy neomrzí toto sledovat. 

A v ten okamžik se žena celá rozzáří zvláštním světlem, které následně prostupuje celou její auru.

Možná vypadám trošku jako šmírák, ale já se prostě musím dívat. Zblízka či z povzdáli, ale nejde odolat. Ty okamžiky jsou nesmírně kouzelné a já si nemůžu pomoci. Je to jeden z důvodů, proč tvořím a pracuji s aromaterapií. Protože toto rozzáření bytosti přede mnou je pro mě tou největší odměnou a pokaždé je darem toto kouzelné divadlo sledovat.

A pokud jsi již zaslechla o vůních z dílny Energie v životě, na našem novém e-shopu si můžeš přečíst více o jejich jedinečném složení a rozmazlit svůj nosík. 🙂

Klára Stachová
Má vášeň jsou rostliny ve všech svých podobách a skupenstvích. Rostliny divoké i kulturní. Pralesní velikáni stejně tak jako jejich téměř neviditelné formy. Cítím, že je všechny ke svému životu potřebuji ve formě dennodenního kontaktu, a to jak se živými rostlinami, tak třeba jen s jejich esencemi a energií. Tato linka se táhne celým mým životem a postupně mě vede na místa, k literatuře, do škol i k lidem, kteří podobnou energii vyzařují.
Komentáře