Tvoř svůj život z nadbytku

Kurz Energie v životě

"Radost je pocit svobody, který se rodí z naší vděčnosti za to, že jsme naživu "

Genové klíče

ZÁMĚR KURZU

 • Otevíráme Ti prostor pro zvědomění podpory, která je na Tvé cestě okolo Tebe i uvnitř Tebe. Někdy stačí jen otevřít se možnostem a důvěra ve vnitřní vedení se okamžitě posílí.
 • Zveme Tě k rozpomenutí na to, že jen Ty můžeš na své cestě udělat změny, a začít tvořit svůj život z nadbytku. Zároveň Ti připomeneme, že tyto změny tvoří soubor mini krůčků uvnitř Tebe, které vytvoří v jeden moment kvantový skok.
 • Nabídneme Ti široké spektrum možností, jak se zas a znovu ladit na svůj vnitřní pocit jistoty a vědomí tvůrce svého života... Budou to jednoduché a lehce praktikovatelné tipy, Ty se jen rozhodneš, které s Tebou právě teď ladí.

Nezůstaň jen u poslechu, ale pojď do praxe, a vyzkoušej načerpané tipy z každého dne. 

Hosté a témata kurzu

Niterní radost jako další stupínek nekonečné lásky

Lucka Ratajská

Hvězdná podpora

Eliška Vaea

Slovanské runy

Radka Pospíšilová

S lůnem v propojení k vyživení duše ženy

Taraka Solei

Pole zázraků

Zuzka Noah

Z mysli do srdce a zpět

Vít Aora

Dech... naše podpora tady a teď

Ester Kozlovská

Rituály jednoduše

Zuzka Ráčková

Podpora rostlinných bytostí

Klára Stachová

Ze života lékárnice

Lucka Turečková

Hloubková výživa

Marcela Hrdá

Proměny bytí

Gabriela Cinegrová

Pouštění kontroly, důvěra v život, Jak být královnou svého života?

Lucka Ratajská

Podzim vně i v nás

ŠÁRKA DOLEŽALOVÁ KŘEPELKOVÁ

Ladění na srdce

Iveta Nejezchlebová

Pro svůj vývoj vlastně nemůžeme udělat nic jiného, než mu přestat bránit, aby se stal... Zpětně uvidíme, jak na sebe vše navazovalo, a jak nás celou dobu život podporoval na na naší cestě k probuzení se z iluzí, které si sami tvoříme. Jak jsme na své cestě potkávali ty nejlepší učitele pro konkrétní zkušenost... a jak přicházely tyto zkušenosti pořád dokola, dokud jsme nepřekročili některé své destruktivní či omezující vzorce a přesvědčení.  Vždy je tu otázka, jestli je strach ze změny větší než nepohodlí v němž zůstáváme 🙂

Celý kurz pro Tebe tvoří tým Energie v životě

Lucka Ratajská

Zuzka Ráčková

Marcela Hrdá

Zuzka Balcárková

Viola Sekaninová

Co Ti má kurz přinést?

 • Chceme do světa vyslat kurz, který Ti připomene, že uvnitř Tebe je místo, kde je blažené ticho a niterní radost. My všichni jsme toto místo zažili, ale někdy zapomínáme přes chaos a rychlé tempo, kterému sami nestiháme.
 • Všichni víme, že v klidu a pocitu dostatku nám je vždy lépe, ale jak? Jak se na něj naladit, když jsou vnější okolnosti někdy velmi náročné nebo aspoň velmi hlasité? Když máme tolik důkazů, že je život sám často náročný?
 • Čekají Tě tipy a techniky, které zafungovaly mnoha lidem. Někteří budou i sdílet, co přineslo přelom do jejich životů, a jak se ladí na své nitro i nadále. Protože i když se tohoto tvůrčího místa uvnitř sebe dotkneš, je na Tvém rozhodnutí se do něj znovu a znovu vracet
 • Někdy slyšíme stejnou větu stokrát, máme pocit, že ji přece chápeme, než přijde někdo, z koho vyzařuje energie, která je za těmi všemi slovy a najednou to zapadne. Střípek, díky kterému se poskládá mozaika dosavadního poznání, kterou jsi až do tohoto momentu skládal/a po malých kouscích. Věřím, že takováto průlomová věta je tu pro Tebe připravena.
 • Máme ambici prolomit některé společností nastavené vzorce tvoření života, protože z deficitu může vzniknout zase jen deficit, a tak se cyklíme ve svém rozhodování, prožívání a tvoření života. Řešení je ve finále jednoduché, pro nás je ale často náročné uvěřit, že život může být snadný...
 • Celý kurz je pro Tebe v tomto týdnu zdarma, aby se mohl dostat k úplně každému... už žádné výmluvy "až našetřím", "to je pro mě moc" Jediné co potřebuješ si na sebe udělat čas... Čas nikdo z nás nemáme, musíme si ho udělat a to už je Tvé rozhodnutí.
 • Témata a hosty jsme vybíraly srdcem, máme s nimi podobnou energii, či témata, jsou nám inspirací nebo nesou tak silné poselství, že je chceme vyslat do světa.

Prosím, nečekej od nás

 • Že to bude jen další obsah ke zkonzumování. Pasivní poslech Ti možná dá pocit, že o tom už víš dost, ale změnu přinese až Tvé rozhodnutí a první kroky k ní.
 • Že změnu může udělat někdo za Tebe. Ty jsi ten kdo tvoří svůj život
 • Že získáš návod na život. Jedná se o tipy k sebepoznání a integraci

Všechna inspirativní videa a audio záznamy na jedno místě. 

Za hvězdných 1 111,-  

V členské sekci najdeš všechna videa z celého kurzu a to i včetně audio záznamu pro poslech třeba ne cesty a nebo procházku v přírodě. 

Každý den si můžeš vybrat téma, které je pro tebe aktuální

15 videí nabitých praktickými tipy

Všechna témata i v audio pro poslech třeba na cesty

Vít Aora

S naší myslí strávíme celý svůj život. Tak co se s ní spřátelit?

Někdy si možná říkáme, proč nás tak trápí. Proč přemýšlí, když nechceme přemýšlet? Proč se nesoustředí, když se potřebujeme soustředit? Proč nás stresuje katastrofickými scénáři nebo nás nabádá dělat věci, kterých pak litujeme?

Odpověď je jednoduchá: Chová se přesně tak, jak jsme si ji vycvičili.

Rád bych vám nabídl pár praktických cvičení, díky nimž jsem si v průběhu let udělat ze své mysli přítele. Můžete je začít využívat ještě dnes. Den za dnem vám budou pomáhat postupně prohlubovat svůj vnitřní klid a naplno využívat kouzelný potenciál tohoto mocného nástroje, kterým naše mysl je.

Více informací

Taraka Solei

Lůno je důležitým základním kamenem na cestě každé ženy. Proto vás srdečně zvu k práci s posvátnou branou života i smrti. Povíme si o posvátnosti ženského lůna i tom, jak se s ním propojit. Zjistíte, že je vaše tělo moudré a dokonalé takové, jaké je, a naučíte se s ním komunikovat.  Nebudeme společně jen mluvit, ale prožijete si vše hned na vlastním těle, dozvíte se, jak vnímat skrze lůno, svůj vnitřní svět a své potřeby, ukotvíte se skrze lůno a díky tomu pocítíte, jak hluboce jste podporovány životem v každém teď.

Více informací

Radka Pospíšilová

Slovanské runy. Starodávné, zapomenuté symboly. Znaky síly a univerzální lásky. Nástroje pro umocnění záměru, posílení rituálů a nosiče hluboké moudrosti. Řekneme si a ukážeme, jak s runami pracovat. Jak je aktivovat a jak si je přizvat na pomoc, v nejrůznějších životních oblastech.

Více informací

Lucka Turečková

Povídání dvou žen, které pojí přání pomáhat lidem a celistvý pohled na lidské zdraví. Rozhovor pojednává o cestě jedné milé lékárnice k tradiční čínské medicíně (TČM), která je propojením preventivních, diagnostických a léčebných metod. V rozhovoru se dotkneme i dalších možností, jak můžeme (do)pomoci sami sobě k rovnováze pomocí homeopatie či Schüsslerovými solemi, které uvedou do rovnováhy fyziologické-chemické procesy v těle a napomáhají tak uzdravení. Luci má pro nás mnoho užitečných tipů, které mohou být jednoduše přizvány do naší každodennosti.

Více informací

Klárka Stachová

Povídání o rostlinách a jejich energii. O tom, kde rostou, a co o daném místě a okolní krajině vypovídají. O vědomém vytváření prostorů v zahradě i krajině za využití energií rostlin a jejich propojování s přírodními principy i architekturou.

Více informací

Šárka Doležalová Křepelková

Čas od času máme pocit, že nevíme kudy kam, jsme vyčerpané, nebo jsou naše dny pořád stejné a ztratily jsme se v šedi každodennosti. Postupně jsme se pod tíhou povinností odpojily samy od sebe. To, co mně pomáhá být v kontaktu sama se sebou nebo se znovu napojit, je příroda a její přirozený rytmus v průběhu roku. Vnáší nám do života řád, ukazuje nám, jakými tématy má zrovna smysl se zabývat. Vrací nám do života princip změny a učí nás jej přijímat. Na jaře oslavujeme nový začátek a plodnost. Na podzim se těšíme z hojnosti darů přírody. V zimě si zvědomujeme důležitost ukončování odpočinku. Kolo roku otevírá dveře přirozenému a naplněnému prožívání a my se do nich teď společně podíváme.

Více informací

Zuzka Ráčková

Jsou rituály pro každého? Za mě ano. Vnímám je jako okamžik zpřítomnění, rozhlédnutí se, kde jsem a jak mi momentálně je. Mohou trvat minutu, či celý den a síla může být stejně veliká. Najděte si své kotvy během dne, krátké rituálky, které vám dají prostor pro nadechnutí  se.  Objevte kouzlo delších rituálů, které jsou nádhernou podporou v pro nás důležitých životních okamžicích. Nečekejte na dokonalé okolnosti a kulisy, jednoduše si vyzkoušejte jeden z tipů, který zazněl v našem rozhovoru.

Více informací