Jarní smršť energie pro Tebe

Přes zimu jsem měla pocit, že jsem jako medvěd a jedu v módu zimního spánku. Až tento týden jsem se dostala do chvíle, kdy jsem si uvědomila, že to byl zimní spánek pro tvorbu ven. Tvořila jsem hodně uvnitř sebe, pro svou rodinu, pro náš domov. Moc jsem si to užívala a nechala tvořivou vlnu “ven” přijít…a ona přišla velmi náhle a měla velmi jasný tvar! Pobyt Energie a radosti pro ženy a Online kongres Energie v životě (a další věci, které se teprve pečou :))

Proč vlastně dělám online kongres?

Mám okolo sebe mnoho krásných žen, se kterými sdílíme podobná témata, která vysíláme do světa. Mnoho žen, které jsou mi inspirací a podporou při hledání vlastních odpovědí. Někdy jsou mi pomyslnou náručí v momentech spočnutí a plynutí v mé vnitřní inspiraci a naladění… A to jde z části přenést i do virtuálního světa. Energie je přenosná, je to “ono” co máš možnost vnímat za slovy

  • to co Tě pohladí když nevidíš další možnosti
  • co Tě podpoří v otevření se své autentické pravdě 
  • co Ti dodá šťávu, abys nikdy nepřestávala dělat další kroky k (znovu)otevření svého srdce a vysílala do světa nekonečnou lásku.

Tyto boží ženy přijaly pozvání, a začala vznikat nádherná jízda, do které se ještě připojily i další ženy, co chtěly být součástí online kongresu a sdílet svoji inspiraci a tadááá 21.3. ta jízda oficiálně začíná pro všechny registrované. I když na FB stránce Lucka Ratajská už je okolo kongresu hodně živo už teď 🙂

Pro mě je kongres příležitost jak poslat esenci, inspiraci, povzbuzení do světa. Dát Ti možnost “ochutnat” pocit, který u některých sdílících ucítíš a uslyšíš pak ve svém sdrci: “JOOOO, JÁ CHCI BÝT TOU, KTERÁ MĚ UVNITŘ VOLÁ!!”

Mé přání z hloubi srdce je, abychom jí byly my všechny!
A jestli k tomu potřebujeme kongresy, průvodce a učení?Myslím, že ve své podstatě nepotřebujeme nic, jenže to víme až v momentě, kdy na to přijdeme…často právě díky inspiraci, učení, průvodci… Paradox? No anooo, mám pocit, že na těchto paradoxech je postavená celá naše cesta životem. 
Mnoho věcí v našem životě se učíme, abychom je v budoucnu nepotřebovaly… Proč? Protože když jimi projdeme, když nás kousek doprovodí tak je opouštíme, aby mohly posloužit jiným a nám přichází do života nová inspirace a múza. Hledání tam venku má smysl pokud nalézáme odpovědi uvnitř.Takže pokud máš ve svém nitru ještě otázky a jsi otevřená inspiraci zvenku, abys nalezla své odpovědi uvnitř, tak se přidej. 

Připrav se vpustit do svého života nové, abys mohla s láskou propustit to staré, svazující a nefunkční. 


Co pro Tebe kongres může udělat? Možná Tě jen nadchnout pro to žít třeba i trochu (či více) bláznivý, ale radostný a autentický život. 
Co pro Tebe neudělá? Nepromění teorii na praxi.Neudělá za Tebe ten krok do změny, do otevření životu. Ale může Tě v něm podpořit nejen videi, tématy, ale i silou toho, že nás do změn půjde ve stejný moment tisíce společně. A to má velkou sílu.

Každý den má smysl udělat něco pro zvýšení své energie, naladění na radost, ale právě teď mám pocit, že to platí ještě dvojnásobně… Pojďme dát pozornost sobě, své energii, svým láskám a věcem/oblastem, které jsou důležité pro náš život.

Pokud máš chuť, vstup těmito dvěřmi ONLINE KONGRES ENERGIE V ŽIVOTĚ

Neodpustím si Ghándího citaci: “Buďme změnou, kterou chceme ve světě vidět.”

Přeji nám všem radostné jaro plné krásných chvil

S láskou a radostí Lu

Lucka Ratajská
Zvu Tě k niterní radosti v každodennosti a to formou online programů, živých setkání a pobytů pro ženy i mámy a děti. Na vlnu radosti se můžeš naladit i Kartami Radosti, které letos vyšly v eko verzi. Tvá niterní radost může roztančit nejen Tvé tělo, ale celý Tvůj život... Znáš to tiché blaho, kdy cítíš, že vše je jak má být? To ťuká radost na Tvé srdce...
Komentáře