Vlog – Co nám tato doba obnažuje a otevírá za možnosti náhledu na náš svět

Zamrzlé bubliny i v létě…

S Gabrielou Benešovou jsme si povídaly o jejím pohledu na to, co nám tato doba obnažuje a otevírá za možnosti náhledu na náš svět. Nakolik se pohybujeme v bublině, která nám vyhovuje, nebo se necháváme strhnout názory ostatních jen protože jsou hlasitější?

  • Naše bubliny jejich prolínání nebo naopak neprolínání.
  • Gen alfy a gen následnovnictví? Stínová frekvence, která s námi hraje hry na silnější a slabší… Jak tuto hru prohlédnout a nenaskakovat na ni?
  • Co za co vyměňujeme díky změnám, které přicházejí?

Gabriela Benešová na svém webu Inforlife.cz inspiruje různými články a zamyšleními, sdílí zde také vizualizace a meditace, které mají velikou sílu. Nedávno začala tvořit individuální (dle mě velmi podporující) meditace volně inspirované vaším hologenetickým profilem Genových klíčů. Já sama tuto meditaci mám a ze srdce doporučuji, moje tělo rezonovalo úplně na maximum. Gábi se věnuje Germánské nové medicíně a individuálnímu provázení, ale i seminářům pro skupiny.


Já mám na Gábi moc ráda její nadhled i rozhled v mnoha tématech, praktičnost a zároveň velkou citlivost, její klid a zemitost… Moc ráda si s ní povídám, a někdy jen poslouchám a čerpám nabízený klid. Tak to bylo i tentokrát… Posíláme ho i vám skrze tento rozhovor, který si můžete pustit i jako podcast.

Web na Gábi inforlife.cz

Lucka Ratajská
Zvu Tě k niterní radosti v každodennosti a to formou online programů, živých setkání a pobytů pro ženy i mámy a děti. Na vlnu radosti se můžeš naladit i Kartami Radosti, které letos vyšly v eko verzi. Tvá niterní radost může roztančit nejen Tvé tělo, ale celý Tvůj život... Znáš to tiché blaho, kdy cítíš, že vše je jak má být? To ťuká radost na Tvé srdce...
Komentáře